– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Turistická ubytovna Celnice, Osoblaha

?? %

Turistická ubytovna Celnice, Osoblaha

mob. +420 603 770 962, pevná +420 554 642 118 technickesluzby@osoblaha.eu
Turistická ubytovna Celnice [Zvětšit - nové okno]
16 2
Umístění: Na česko-polské hranici, na samotě v budově bývalé české celnice. Centrum Osoblahy 1,2 km. Nejbližší polské obce Pomorzowiczki 1 km, Pomorzowice 3 km a Ściborzyce Małe 3 km. Okolní rovinatá krajina je vhodná pro nenáročné výlety na kole.
Ubytování: Turistická ubytovna v budově bývalé celnice. Ubytovna má kapacitu 16 lůžek ve 5 pokojích (1x2, 2x3, 2x4 lůžka). Pokoje jsou vybaveny základním nábytkem (postele, noční stolky, skříně, přímotopy). Společná kuchyňka (varná konvice, vařič, lednička, základní nádobí, mikrovlnka), společenská místnost s TV, WC a sprchy. Samostatné WC pro vozíčkáře. Stravování je možné dohodnout ve školní jídelně (polopenze, celá penze) v ZŠ v Osoblaze nebo v bufetu u koupaliště v parku Osoblaha. Ubytovna je v provozu mimo zimu, sezona začíná a končí podle počasí.
Cena: Celá sezona: 1-2 noci 300 Kč/os/noc, 3 a více nocí 280 Kč/os/noc. Připlácí se skutečně protopená elektřina 8 Kč/kW. Parkování 30 Kč/noc. Rekreační poplatek i povlečení jsou v ceně. Ceny platí i při ubytování jen 1 osoby.
Adresa: Turistická ubytovna Celnice, Polská č.p. 170, 793 99 Osoblaha. Provozovatel: Obec Osoblaha, Na Náměstí 106, 793 99 Osoblaha. Správce: Technické služby obce Osoblaha. Recepční: Jarmila Janošcová. Odpovědná osoba: Rostislav Brada.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Turistická ubytovna Celnice, Osoblaha
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...