– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Turistická ubytovna BaHamy, Strážske

?? %

Turistická ubytovna BaHamy, Strážske

mob. +421 908 337 073 ubytovanie.strazske@gmail.com
Turistická ubytovna BaHamy [Zvětšit - nové okno]
40 0
Umístění: V areáli Strednej odbornej školy v Strážskom, v podhorí Vihorlatu. Železničná stanica Strážske 800 m. Blízke mestá: Michalovce 15 km, Humenné 10 km, Vranov nad Topľou 17 km. Zrúcanina Brekov 5 km.
Ubytování: Turistická ubytovňa s nižším štandardom, vhodná najmä pre pracovníkov stavebných firiem, montérov atď. V minulosti slúžila budova ako internát. Spoločné kuchynské priestory. Na vrátnici sa nachádza bufet so základným sortimentom potravín, pochutín, nápojov a drogistického tovaru. V každej izbe je TV a na požiadanie i minichladnička. Izby bez soc. zariadenia: nezrekonštruované izby, pôvodné drevené okná, na podlahách koberce, sociálne zariadenia mimo izby. Zrekonštruované izby s kúpeľňou: nové plávajúce podlahy a plastové okná, vlastné sociálne zariadenie (WC, umývadlo, sprchový kút).
Cena: Izby bez soc. zariadenia: 1-3 noci 7 EUR/os/noc, 4-10 nocí 5 EUR/os/noc, 11 a viac nocí 3,50 EUR/os/noc. Zrekonštruované izby s kúpeľňou: 1-3 noci 10 EUR/os/noc, 4-10 nocí 7 EUR/os/noc, 11 a viac nocí 6 EUR/os/noc. Poplatok mestu Strážske 0,35 EUR/os/noc. Ceny sú vrátane DPH aj povlečenia. Ceny sú platné celoročne, pri ubytovaní 2 a viac osôb na izbe.
Adresa: Turistická ubytovňa BaHamy, Mgr. Kamil Hajdučko, Mierová 727, areál SOŠ (Stredná odborná škola), 072 22 Strážske
WWW:
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Turistická ubytovna BaHamy, Strážske
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby