– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Ubytovna V Aleji, Králíky

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Ubytovna V Aleji [Zvětšit - nové okno]
11 0
Umístění: V Králíkách v podhůří Orlických hor, na poutní cestě ke klášteru Nanebevzetí Panny Marie. Králíky leží asi 6 km od hranic s Polskem. Vlaková stanice Králíky 1,5 km. Koupaliště 500 m. Okolo města je hraniční opevnění z roku 1938 (muzea v pevnostech). Suchý vrch (924 m, turistika) 12 km. Králický Sněžník (1.423 m, lyžování, turistika) - nástup z polské obce Bołeslawów (46 km) nebo z Dolní Moravy (11 km).
Ubytování: Ubytovna s kapacitou 11 lůžek ve 4 pokojích (2-, 3- a 4-lůžkových). Pokoje mají vlastní sociální zařízení a společnou kuchyňku. Možnost úschovy kola nebo motorky, zapůjčení společenských her. V ubytovně je wifi, kulečník, šipky, kavárna.
Cena: Celoročně: 1 noc 300 Kč/os/noc, 2 noci 250 Kč/os/noc, 3 a více nocí 225 Kč/os/noc. Ceny jsou konečné (obsahuje i povlečení, rekreační poplatky a veškeré energie) a platí při ubytování 2 a více osob na pokoji (i v hlavní sezóně).
Adresa: Ubytovna V Aleji, Jaroslav Coufalík a Simona Coufalíková, V Aleji 453, 561 69 Králíky
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ubytovna V Aleji, Králíky
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby