– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Ubytovna Žilina, Žilina

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Ubytovna Žilina [Zvětšit - nové okno]
150 0
Umístění: V okrajovej časti mesta Žilina v bezprostrednej blízkosti vodného diela Žilina, 2 km od centra. Priamo pri ubytovni zastávka MHD (bezproblémové spojenie s ostatnými časťami Žiliny).
Ubytování: Ubytovňa s jednoduchým ubytovaním v bunkách. 21 buniek (1- až 3-lôžkové izby, predsieň, chladnička, WC, sprcha, dvojka s balkónom). Na všetkých izbách je zadarmo WiFi pripojenie na internet. Recepcia s non-stop prevádzkou, drobný predaj nápojov a pochutín. Bezplatné zapožičanie kuchynských potrieb. Kopírovacie služby. Zapožičanie žehličky a fénu za poplatok. Parkovisko gratis. Dve spoločenské miestnosti s TV a SAT. Požičovňa horských bicyklov.
Cena: Celoročne: izba 1-lôžková 8 EUR/noc, 2-lôžková 14 EUR/izba/noc, 3-lôžková 19,50 EUR/izba/noc. Skupiny 5 a viac osôb za jednotnú cenu 6,50 EUR/os/noc. Ceny sú garantované pri ubytovaní min. na 2 noci (aj cez hlavnú sezónu). Poplatok mestu Žilina 1 EUR/os/noc (iba osoby nad 18 rokov).
Adresa: Ubytovňa Žilina (ubytovňa 3H), Michal Hrbáň, Pri Celulózke 28, 010 01 Žilina
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

Pavel (14. 3. 2016, 13.25)
Uživatel zde byl ubytován od 11. března 2016 do 13. března 2016.
1. Cena Byl nám naúčtovaný poplatek městu i za osobu mladší 18 let, přestože paní po předložení pasu dobře věděla, že jednomu z nás tří 18 let ještě nebylo. Žádnou diskusi ohledně lepší ceny z "levneubytovani.net" nepřipustila. 2. Pokoj Zaplatili jsme si levnější variantu (potřebovali jsme 2x jen přespat - příchod cca ve 21h, odchod v 7h). Starší vybavení lze chápat. Místnost, ze které čpí kouř, který nejde vyvětrat už ne. Dvě noci jsme spali ve smradu z cigaret, který se nám vetřel i do odloženého oblečení. Postele byly sice ustlané, ale po odkrytí peřiny to vypadalo, že před námi ve stejném povlečení již spal už někdo jiný. Vajgly v koupelně v umyvadle za dva dny nezmizely - o nějakém úklidu ani nemluvě. Nikdy více - doporučuji pouze vášnivým kuřákům, kterým nevadí spát ve smradu z cigaret (přestože je na celé ubytovně povoleno kouření pouze ve vyhrazených prostorech).
Poměr cena / kvalita10 %Čistota10 %Personál30 %Okolní prostředí40 %

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ubytovna Žilina, Žilina
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby