– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Ubytování v soukromí, Buk u Vimperka

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

99 % (2)

Ubytování v soukromí, Buk u Vimperka

Ubytování v soukromí [Zvětšit - nové okno]
8 0
Umístění: Na okraji obce Buk, 5 km od Vimperka v chráněné krajinné oblasti Šumava s výhledem na Boubín. V místě je obchod s potravinami a hospůdka. V okolí spousta pěkných cyklostezek, dobré podmínky pro jízdu na in-line bruslích, možnost koupání v místním koupališti. V obci je nově vybudované dětské hřiště. Lyžařské vleky - dostupnost do 20 km: areály Zadov, Nové Hutě, Horní Vltavice, Kubova Huť.
Ubytování: Apartmán max. pro 8 osob v suterénu rodinného domku, se samostatným vchodem. V horní části domu bydlí majitel. V apartmánu jsou dva 4-lůžkové pokoje, dětská postýlka, sociální zařízení, plně vybavená kuchyň s jídelním koutem, TV, DVD, WiFi. K dispozici je oddělený úsek zahrady s posezením a možností pro grilování (grilovací kámen). Dětský koutek vybavený houpačkou a skluzavkou. Za domem je malé fotbalové hřiště. Vlastní parkoviště.
Cena: Mimo léto a Silvestr (měsíce 09-06): 160 Kč/os/noc, cena je garantována i při ubytování jen 1 osoby samostatně v celém apartmánu, i jen na 1 noc. Léto (měsíce 07, 08): 8 osob v apartmánu 6.000 Kč/apartmán/týden, při menším počtu osob možnost slevy až na 4.500 Kč/apartmán/týden. Silvestr: dohodou. Ceny jsou konečné (zahrnují veškeré poplatky, energie, zimní vytápění i povlečení).
Adresa: Ubytování v soukromí (apartmán), Václava Kavanová, Buk 69, 383 01 Prachatice
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

100 % (18. 7. 2014, 21.39)
Uživatel zde byl ubytován od 9. června 2014 do 14. června 2014.
Bezvadné!!!Už dlouho jsme se nesetkali s tak příjemnými lidmi.Pokud by se dalo dát víc jak 100%,dala bych ! Děkuji,že jsme měli možnost zde pobýt. VŠEM VŘELE DOPORUČUJI !!!
98 % (17. 9. 2012, 17.11)
Uživatel zde byl ubytován od 5. května 2012 do 8. května 2012.
Moc příjemné ubytování s veškerým potřebným vybavením, příjemné prostředí v domě i na zahrádce. Ochotní majitelé.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ubytování v soukromí, Buk u Vimperka
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...