– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion U Sovy, Dolní Kubín - Beňova Lehota

?? %
mob. +421 908 239 155 usovy@usovy.sk
Penzion U Sovy [Zvětšit - nové okno]
23 0
Umístění: V peknej prírode Oravskej Magury, v horskej doline v okrajovej časti Dolného Kubína, na iba 3,5 km od lanoviek v skiparku Kubínska hoľa (najväčšie lyžiarske stredisko na Orave, veľa aktivít aj cez leto). Aquapark Dolný Kubín 3,5 km. Hotel Belez (kvalitná reštaurácia) 1 km.
Ubytování: Penzión s rodinnou atmosférou s veľkou záhradou a atraktívnym detským ihriskom. Penzión je rozdelený na 2 časti (apartmánovú a izbovú), ktoré majú samostatné vstupy. V izbovej časti je 5 izieb (1x1, 4x2 lôžka, 2 prísteľky), spoločný kuchynský kútik, kúpeľne aj toalety mimo izieb, za príplatok komfortne vybavená spoločenská miestnosť (bar, krb, billiard, TV, audio) + kompletne vybavená kuchyňa. Apartmány sú s vlastnou kúpeľňou aj kuchynkou (v každom 4 lôžka + 2 prísteľky). Na záhrade za penziónom je detské ihrisko (kolotoč, hojdačky, lanovka, trampolína) a altánok s posedením až pre 20 osôb s možnosťou grilovania. Bezplatné parkovanie (v lete možnosť garáže). WiFi v celom objekte. Lyžiareň, možnosť úschovy bicyklov, možnosť objednať skibus.
Cena: Leto (01.05.-30.09.): 2-lôžková izba 20 EUR/os/noc (aj pri ubytovaní iba 1 osoby), apartmán pre 2 osoby 65 EUR/apartmán/noc, prísteľka na izbe alebo v apartmáne 10 EUR/noc. Zima (01.10.-30.04.): 2-lôžková izba 23 EUR/os/noc (aj pri ubytovaní iba 1 osoby), apartmán pre 2 osoby 70 EUR/apartmán/noc, prísteľka 13 EUR/noc. Pri ubytovaní iba na 1 noc v apartmáne +10 EUR/apartmán, na izbe bez príplatku. Dieťa do 5 rokov s nárokom na lôžko ZADARMO. Malé domáce zviera 10 EUR/noc. Rekreačný poplatok 0,66 EUR/os/noc. Ceny sú vrátane DPH, posteľnej bielizne aj energií. Zľavy na skipasy.
Adresa: Penzión U Sovy, Beňovolehotská 39, 026 01 Dolný Kubín-Beňova Lehota. Prevádzkovateľ: MVDr. Čestmír Vrba.
Poznámky: Placená inzerce.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion U Sovy, Dolní Kubín - Beňova Lehota
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...