– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Privát U Skokana, Machov

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Privát U Skokana [Zvětšit - nové okno]
12 0
Umístění: Pod Broumovskými stěnami, na okraji vesničky Machov, 200 m od lesa, u potůčku. Autobus 200 m, tři restaurace do 1 km, pískovcové stěny do 3 km. Machov je bránou do Broumovských stěn a baštou klasického lyžování se 4 skokanskými můstky pro letní provoz, v zimě se upravují trasy pro běžkaře. V Machově je menší lyžařský vlek. Dobré místo pro houbaření, turistiku a cykloturistiku.
Ubytování: Privát pro 12 osob zařízený v lyžařském stylu v 1. patře rodinného domu. Tři pokoje (3-, 4- a 5-lůžkový) se společným soc. zařízením. Na pokojích jsou postele, skříň, stolek a židle nebo křesla. Společná kuchyň (el. sporák, lednice, rychlovarná konvice, veškeré nádobí), velká jídelna, balkón. Ohniště s posezením u potoka. Parkoviště v oplocené zahradě u domu.
Cena: Léto a mimosezóna: 200 Kč/os/noc, děti 10-15 let 130 Kč/noc, do 10 let 110 Kč/noc. Zima: 200 Kč/os/noc, děti 10-15 let 150 Kč/noc, do 10 let 110 Kč/noc. Ceny jsou konečné (obsahují i rekreační poplatek a povlečení) a platné při ubytování min. 2 osob na pokoji na min. 2 noci (i v sezóně).
Adresa: Privát U Skokana (ubytování v soukromí U Skokana), Jirásek Stanislav, Machov 29, 549 63 Machov
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Privát U Skokana, Machov
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby