– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion U Roušarů, Lubná u Poličky

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Penzion U Roušarů [Zvětšit - nové okno]
20
Umístění: Ve vesnici Lubná v mírně zvlněném terénu Českomoravské vysočiny mezi historickými městy Polička (8,5 km) a Litomyšl (15 km). Autobusová zastávka 500 m. Skalní město Toulovcovy maštale 8 km.
Ubytování: Penzion ve zrekonstruovaném stavení barokního statku z minulého století. Vlastní krytý vyhřívaný bazén 4x8 m, stolní tenis, koš na košíkovou, antukový tenisový kurt, travnaté hřiště. V penzionu je 6 útulných pokojů (2x2, 1x3, 2x4 lůžka) a 1 apartmán (1x5 lůžek), každý pokoj i apartmán má vlastní soc. zařízení. Společná plně vybavená kuchyňka (lednice s mrazáčkem, el. sporák, myčka, mikrovlnka, varná konvice, topinkovač). Prostorná jídelna, možnost domácí polopenze. Společenská místnost se samoobslužným barem, kde si můžete načepovat pivo. Uzavřený dvůr s posezením a možností parkování. V zahradě za domem je gril a dětský koutek.
Cena: Celoročně: 450 Kč/os/noc, děti do 10 let 250 Kč/noc. Děti do 3 let bez nároku na lůžko zdarma. Domácí mazlíček 100 Kč/noc. Snídaně 80 Kč (děti do 10 let 50 Kč), večeře 100 Kč (do 10 let 70 Kč), polopenze (bez možnosti využití kuchyňky) 150 Kč (do 10 let 100 Kč). Rekreační poplatek 6 Kč/os/noc. Povlečení i energie jsou v ceně. Ceny jsou platné při ubytování 2 a více osob, i jen na 1 noc (i v hlavní sezóně).
Adresa: Penzion U Roušarů, Marie Roušarová, Lubná 123, 569 63 Lubná. Kontaktní osoba: Marie Pechancová.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion U Roušarů, Lubná u Poličky
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby