– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Levné ubytování na Drahanské vrchovině

Restaurace a penzion U Němců, Domašov u Brna

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

90 % (1)

Restaurace a penzion U Němců, Domašov u Brna

Restaurace a penzion U Němců [Zvětšit - nové okno]
30 0
Umístění: Na náměstí uprostřed klidné obce Domašov u Brna u státní silnice Brno-Praha. Masarykův okruh (Grand Prix) 10 km, Brno 20 km. Tenisové kurty v obci Říčky 1 km, přírodní koupaliště 1 km, koupaliště Rosice 12 km, cyklostezky (Bílý potok, Šmelcovna, Chroustovské údolí), rybolov 1 km, koňská farma 300 m, lyžařský vlek Zbraslav u Brna 3 km.
Ubytování: Penzion navazující na dlouhou historii zájezdního hostince. Původní část: společné soc. zařízení (WC, sprcha), umyvadla na pokoji. Pokoje 3x2, 2x3, 1x4 lůžka. Nová část: 7x 2-lůžkový pokoj s vlastním soc. zařízením (umyvadlo, sprcha, WC), některé pokoje s balkonem a výhledem do zahrady. Možné zapůjčení TV. Parkování ve dvoře. Nekuřácká restaurace s krbem (60 míst). Kuřácká restaurace (60 míst + 10 míst v salonku, kulečník, projekce na plátno). Sál (120 míst k sezení, pořádání oslav). Posezení pro 30 lidí na terase. Uzavřená zahrada s dětským hřištěm.
Cena: Pokoj se spol. soc. zařízením 240 Kč/os/noc (jen 1 osoba 340 Kč/pokoj/noc). Pokoj s vlastní koupelnou 440 Kč/os/noc (jen 1 osoba 640 Kč/pokoj/noc). Snídaně 80 Kč. Ceny jsou konečné (včetně všech poplatků, povlečení i energií) a platí i při ubytování jen na 1 noc. Ceny platí celoročně mimo období významných brněnských veletrhů a Grand Prix Brno, kdy mohou být ceny navýšeny. Sleva možná po dohodě.
Adresa: Penzion U Němců a restaurace U Němců, Milan Němec a Blanka Němcová, Na Náměstí 47, 664 83 Domašov u Brna
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

90 % (9. 12. 2012, 19.54)
Uživatel zde byl ubytován od 24. srpna 2012 do 26. srpna 2012.
Pratelske prostredi v moc krasne lokaci.byli jsme zde s pritelkyni z duvodu zavodu Moto GP,ubytovani na urovni,jidlo a obsluha super a pratelska...ceny se oproti normalni sezone trochu lisili,ale chapem,ze pri takove akci to musi byt...na okruh i do Brna skvela dostupnost,pobyt jsme si uzili...

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Restaurace a penzion U Němců, Domašov u Brna
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby