– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Privát U Jozefa, Bardějov - Mihálov

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Privát U Jozefa [Zvětšit - nové okno]
10 0
Umístění: V malebnom prostredí rekreačnej oblasti Bardejov-Miháľov, vo výške 150 m nad Bardejovom. 4 km od centra Bardejova. Letné a zimné športy, turistika, oddych aj večerná zábava. Bardejov je známe historické mesto (UNESCO). 9 km Bardejovské kúpele s minerálnymi prameňmi, múzeum ľudovej architektúry.
Ubytování: Privát na prízemí a podkroví rodinného domu so samost. vstupom. Kapacita 10 lôžok. Izby: 1-, 2- a 3-posteľová, možnosť prístelky. Štandardne zariadené. Dve soc. zariadenia s umývadlom, vaňou a WC sú spoločné. Menšia spol. miestnosť s farebným TV+SAT, rádiom s CD/MP3 prehrávačom. Kompletne vybavená kuchyňa (riad, plynový sporák, kávovar, chladnička, mikrovlnka). Záhradné posedenie v altánku, grilovanie pri krbe. WIFI internet zdarma.
Cena: Leto (15.5.-15.9.) 3 a viac nocí 8,50 EUR/os/noc, 2 noci 10 EUR/os/noc, 1 noc 11,50 EUR/os. Zima (20.12.-10.1.) 1 noc a viac 11,50 EUR/os/noc. Mimosezóna: 1 noc a viac 8,00 EUR/os/noc. Študenti 15% zľava, deti do 12 rokov 50% zľava. Z uvedených cien pre klientov LevneUbytovani.net zľava: 10 % pri prenocovaní min. 3 noci, 12 % pri 5 nocích, 15 % pri 7 nocích.
Adresa: Privát (ubytovanie v súkromí) U Jozefa, Jozef Gibeľ, Miháľov 40, 085 01 Bardejov
Poznámky: Inzerent dlouho nereagoval na výzvy k aktualizaci inzerátu, proto byl inzerát přesunut do archivu.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Privát U Jozefa, Bardějov - Mihálov
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby