– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chalupa U Josefů, Stachy - Zadov

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Chalupa U Josefů, Stachy - Zadov

Chalupa U Josefů [Zvětšit - nové okno]
18 0
Umístění: Na polosamotě u lesa ve výšce 1.010 m nad mořem, na naučné stezce Churáňov 2 km od Zadova. Od chaty je krásný výhled. V Zadově je autobus (1,5 km), obchody a restaurace (2 km), lanovky a zimní stadion lyžařský areál Zadov.
Ubytování: Chalupa s kapacitou 18 osob ve 3 samostatných apartmánech (2x4, 3x5 lůžek + možnost dalších přistýlek). Každý apartmán má vlastní koupelnu (teplá voda), vybavenou kuchyňku s ledničkou a SAT-TV. Možnost úschovy kol a lyží, parkovací místa pro 6 aut. Topení lokální a elektrické, palivo k dispozici. Venkovní gril.
Cena: Hlavní sezóna (30.6.-8.7., 14.07.-17.08.): 350-360 Kč/os/noc. Vedlejší letní sezóna (23.6.-7.9. mimo hlavní sezónu): 280-300 Kč/os/noc. Zima a mimosezóna (11.9.-2.7.): 220-250 Kč/os/noc (podle období). Silvestr: 470 Kč/os/noc. Zapůjčení povlečení 150 Kč/os/pobyt. Ceny platí při pobytu 2 a více osob v apartmánu na 2 a více nocí, při větším počtu osob možnost slev. Domácí zvíře 50-70 Kč/noc. Ceny jsou konečné (včetně rekreačního poplatku i energií).
Adresa: Chalupa U Josefů, Ing. Jan Voldřich, Zadov 8, 384 73 Stachy
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chalupa U Josefů, Stachy - Zadov
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...