– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Levné ubytování na Drahanské vrchovině

Pivnice na hřišti - chatky, Chvalovice u Znojma

75 % (1)

Pivnice na hřišti - chatky (220 m), Chvalovice u Znojma

mob. +420 737 734 621 info@pivnicechvalovice.cz
Pivnice na hřišti - chatky [Zvětšit - nové okno]
20 0
Umístění: Ve sportovním areálu ve vinařské obci Chvalovice, 7 km od Znojma. V blízkosti cyklostezky do Národního parku Podyjí i rakouského městečka Retz, vinné sklepy s možností degustací. K areálu přiléhá chovný rybník s možností rybolovu.
Ubytování: Sportovní areál s pěti 4-lůžkovými chatkami, v provozu v měsících 04-10. Na každé chatce je lednice a rychlovarná konvice. Společné sociální zázemí (WC + sprchy) 20 m od chatek. V areálu je stylová pivnice s velkou zastřešenou zahrádkou, největší dětské hřiště na znojemsku a víceúčelové hřistě s umělým povrchem (tenis, nohejbal, volejbal, košíková). Stravování je možné si domluvit ve 200 m vzdáleném penzionu.
Cena: Celá sezóna: 2 a více osob v chatce 350 Kč/os/noc (4-14 let 250 Kč/noc, do 3 let zdarma bez nároku na lůžko), jen 1 osoba 500 Kč/chata/noc, zapůjčení přímotopu 200 Kč/chata/noc, stan u chaty (jen při plném obsazení chaty) 150 Kč/os/noc. Ceny jsou konečné (včetně rekreačního poplatku, povlečení, sprchy, venkovního grilu i udírny) a platí i při ubytování jen na 1 noc. Slevy pro velké skupiny a školní výlety na více než 5 nocí. Možnost slevy při nevyužití povlečení.
Adresa: Pivnice na hřišti (dříve Pivnice u Hrušků) - sportovní areál Chvalovice, Chvalovice 96, 669 02 Chvalovice. Kontaktní osoba: Roman Janák.
Poznámky: Pro rezervaci termínu upřednostňujeme e-mailovou komunikaci.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

75 % (28. 3. 2012, 19.32)
Uživatel zde byl ubytován od 17. srpna 2011 do 19. srpna 2011.
Loni jsme byli s přítelkyní ubytováni dvě noci v chatkách v pivnici u Hrušků v Chvalovicích. Cena byla ok - 140Kč na osobu za noc. V objektu bylo k dispozici slušné sociální zařízení se sprchami. V hospodě točili dobré pivo.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Pivnice na hřišti - chatky, Chvalovice u Znojma
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...