– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Turistická základna SVČ, Vítkov - Klokočov

?? %
mob. +420 735 160 422 zemek@svc-vitkov.cz
Turistická základna SVČ [Zvětšit - nové okno]
48 0
Umístění: Na okraji vítkovské městské části Klokočov v horách Nízkého Jeseníku. Autobusová zastávka 100 m, vlaková stanice Vítkov 4 km. 400 m od základny prochází naučná Břidlicová stezka. V blízkém okolí romantická údolí Odry, Budišovky a Moravice.
Ubytování: Turistická základna ve zděné budově s kapacitou pro přespání až 48 osob. V budově je 8 pokojů (3- až 10-lůžkových) se společným soc. zařízením, vybavená kuchyně pro přípravu celodenní stravy, jídelna, klubovna, tělocvična. V areálu jsou stany s podsadou (10x2 osoby), travnatá plocha pro hry, ohniště. Po domluvě lze využít nedaleké fotbalové hřiště nebo sportovní areál a zahradu Střediska volného času ve Vítkově. Ubytování je vhodné pro školy v přírodě, letní tábory, sportovní soustředění i podnikové akce a rodinné oslavy.
Cena: Léto: pokoje v budově 100 Kč/os/noc, ve stanu 70 Kč/os/noc. Zima: pokoje v budově 120 Kč/os/noc. Minimální platba za pronájem základny je platba za 15 lůžek v budově. Povlečení vlastní nebo k zapůjčení za 50 Kč/os/pobyt (možno i jen 20 Kč/os/pobyt za prostěradlo). Užívání kuchyně 100 Kč/den (v případě oslav 500 Kč/den).
Adresa: Turistická základna SVČ Vítkov, Klokočov č.p. 97, 747 47 Vítkov. Provozovatel: Středisko volného času Vítkov, příspěvková organizace. Kontaktní osoba: Ing. Jiří Zemek.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Turistická základna SVČ, Vítkov - Klokočov
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby