– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Turistická základna Juventus - ubytovna, Řeka

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Turistická základna Juventus - ubytovna, Řeka

Turistická základna Juventus - ubytovna [Zvětšit - nové okno]
53 0
Umístění: V podhůří Beskyd ve vesničce Řeka. Lyžařský vlek 1 km od ubytovny. Řeka je křižovatkou turistických cest na Javorový (6 km), Gutský vrch (3 km), Ropičku (5 km), Godulu - cvičné horolezecké skály (5 km). V obci Smilovice (autobusem, který stojí u TZ nebo pěšky cca 3 km) je sportovní areál. Doprava je možná vlakem do stanice Střítěž a dále autobusem do Řeky, zastávka Penzion U Hybše. Třinec 10 km.
Ubytování: Turistická základna s ubytovnou pro 53 osob ve 2-, 5- a 7-lůžkových pokojích. Soc. zařízení je společné. V ubytovně je klubovna s TV a videem a stůl na stolní tenis. Před ubytovnou je menší pískoviště. Základna je v provozu po celý rok. Ubytováváme pouze větší skupiny!
Cena: Celoročně: 250 Kč/os/noc, s polopenzí 360 Kč/os/noc (děti 10-15 let 350 Kč/noc, děti 6-10 let 340 Kč/noc), s plnou penzí 410 Kč/os/noc (děti 10-15 let 400 Kč/noc, děti 6-10 let 380 Kč/noc). Rekreační poplatek 14 Kč/os/noc. Povlečení je v ceně. Ceny platí i při ubytování jen na 1 noc, podmínkou jsou ale skupiny 20 a více osob!
Adresa: Turistická základna SVČ Juventus (ubytovna Juventus), Michaela Wijacká, Řeka 66, 739 55 Smilovice. Provozovatel: Krajské středisko volného času Juventus Karviná, U Bažantnice 1794, 735 06 Karviná - Nové Město.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Turistická základna Juventus - ubytovna, Řeka
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby