– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Školní turistická ubytovna, Tvrdošín - Medvedzie

100 % (2)

Školní turistická ubytovna, Tvrdošín - Medvedzie

+421 435 322 317 zakova@sstv.sk
Školní turistická ubytovna [Zvětšit - nové okno]
74 74
Umístění: Na Orave v Tvrdošíne, v mestskej části Medvedzie. V blízkosti je železničná stanica Tvrdošín (1,6 km) aj železničná zastávka Krásna Hôrka (1,3 km). Vodná nádrž Orava 10 km. Zuberec (východisko pre túry do Roháčov) 20 km.
Ubytování: Turistická ubytovňa pri škole, s kapacitou 74 lôžok (počas letných prázdnin 173 lôžok) v 3- a 4-lôžkových izbách. Každá izba má vlastné soc. zariadenie (WC a sprcha). Na každom poschodí je TV. Pri vchode do ubytovne je parkovací priestor (kapacita pre 2 autobusy a 6 áut). Na treťom poschodí je kuchynka (chladnička, elektrický sporák, mikrovlnka). Pri ubytovni je telocvičňa, posilňovňa, sauna a tenisový kurt. Ubytovňa je čiastočne bezbariérová (prístup k izbám výťahom).
Cena: Celoročne: 3- a 4-lôžková izba 6,30 EUR/os/noc, 2-lôžková izba 7,30 EUR/os/noc. Stravovanie: polopenzia 6 EUR, plná penzia 8 EUR. Ceny sú konečné (vrátane posteľného prádla a všetkých poplatkov) a platné aj pri ubytovaní iba na 1 noc. Cez pracovný týždeň možnosť ubytovania aj len 1 osoby, cez víkendy a prázdniny iba pre skupiny 40 a viac osôb (alebo aj jednotlivce, pokial tu je už iná skupina).
Adresa: Turistická ubytovňa, Eva Žáková, Medvedzie 133/1, 027 44 Tvrdošín. Prevádzkovateľ: Spojená škola Tvrdošín.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

100 % (4. 9. 2019, 20.45)
Uživatel zde byl ubytován od 3. září 2019 do 4. září 2019.
Súrne som potreboval nocľah pre jednu osobu na jednu noc, s čím v tejto ubytovni nebol žiadny problém. Ubytovňa - internát je staršieho dáta, no na krátkodobé ubytovanie je to postačujúce. Nachádza sa v peknom a pomerne tichom prostredí. Izby sú zariadené jednoducho, no prakticky. Neďaleko ubytovne , asi 3 minúty chôdze, je zastávka autobusu (Medvedzie SPŠ. Pri nej sa nachádza supermarket. Vlaková stanica je do 20 minút. Celková spokojnosť!
Poměr cena / kvalita100 %Čistota100 %Personál100 %Okolní prostředí100 %
(14. 5. 2019, 08.21)
Teprve se v létě do Tvrdošína do této ubytovny chystám na skupinovou akci. Překvapilo mne, že nám byla doporučena jako nejbližší železniční stanice Krásna Hôrka. Ověřil jsem si to na mapy.cz a skutečně pěšky z nádraží Krásna Hôrka mi to ukazuje 1,3 km, naproti tomu z nádraží Tvrdošín 1,6 km. Samozřejmě poblíž nádraží v Tvrdošíně je centrum městečka, infocentrum a další místa o které se turista zajímá. Pokud ale přijíždíte s výbavou třeba na 14 dnů, určitě za těch ušetřených 300 m budete vděčni. Až se z Tvrdošína vrátím domů samozřejmě napíši o svých zkušenostech. 1.) - z nádraží Krásna Hôrka - https://mapy.cz/s/3scTv - 1,3 km 2.) - z nádraží Tvrdošín - https://mapy.cz/s/3scU3 - 1,6 km

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Školní turistická ubytovna, Tvrdošín - Medvedzie
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...