– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Ubytování v soukromí Turčan, Turčanské Teplice

?? %
mob. +421 905 107 552 ubytovanie@turcan.sk
Ubytování v soukromí Turčan [Zvětšit - nové okno]
15 7
Umístění: Takmer v centre Turčianskych Teplíc. Turčianske Teplice sú známe pre liečivé kúpele, poskytujú dostatok možností pre zrelaxovanie, športovanie a aj zábavu: Spa and Aquapark, lanové centrum, Kováčske dni. Mesto láka aj svojim okolím (pešia turistika, výlety na bicykloch, jazda na koni, rybolov, zbieranie húb).
Ubytování: Privát s kapacitou 10 lôžok + 5 prístelkov. Parkovanie na dvore (zdarma). Záhradné posedenie s možnosťou opekania a grilovania. Prízemie: Dve 2-lôžkové izby s bezbariérovým prístupom, na izbách je moderný nábytok, TV-SAT a WiFi pripojenie. Spoločné bezbariérové soc. zariadenie a kuchynka (el. rúra s plynovým sporákom, chladnička s mrazničkou, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica). Poschodie: Dve 2-lôžkové izby so spoločným soc. zariadením + jedna 2-lôžková izba (+ 2 prístelky) s vlastnou kúpeľňou. Spoločná kuchynka, signál WiFi.
Cena: Izby so spoločnou kúpeľňou: 1 osoba 18,50-23,50 EUR/noc, 2 osoby 12-14,50 EUR/os/noc (podľa typu izby). Izba s vlastnou kúpeľňou: 1 osoba 28,50 EUR/noc, 2 osoby 18,50 EUR/os/noc. Prísteľka 6,50 EUR/noc. Poplatok mestu Turčianske Teplice 1,50 EUR/os/noc. Pri ubytovaní iba na 1 noc sa môže účtovať príplatok 10 EUR/izba/noc. V zimnej sezóne (1.10.-31.3.) príplatok 2 EUR/os/noc a pobyty min. 4 osôb na min. 3 noci.
Adresa: Ubytovanie v súkromí (privát), Zdenko Turčan, Somolického 2019/68, 039 01 Turčianske Teplice
Poznámky: Placená inzerce.
Aktualizace:
Video: Prehliadka privátu Turčan

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ubytování v soukromí Turčan, Turčanské Teplice
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby