– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Turbáza Plaj - turistická ubytovna, Volovec

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Turbáza Plaj - turistická ubytovna, Volovec

Turbáza Plaj - turistická ubytovna [Zvětšit - nové okno]
110 0
Umístění: V ukrajinských horách ve městě Volovec pár metrů od vlakového nádraží. Turistické východisko na poloninu Boržava i na Verchovinu (krásné cyklotrasy). 10 km Podobovec s větším lyžařským areálem.
Ubytování: Turistická ubytovna s kapacitou 110 míst ve 47 pokojích s příslušenstvím mimo pokoje: 20x 2-lůžkový, 9x 3-lůžkový, 3 luxusnější pokoje. Občerstvení, sauna, biliárd, půjčovna sportovního vybavení, muzeum národní kultury.
Cena: Pokoje s příslušenstvím v buňkách 50-55 UAH/os/noc, bez příslušenství 40-45 UAH/os/noc. Luxusní apartmány (2 lůžka, 2 místnosti) 200 UAH/apartmán/noc. Plná penze 100 UAH, dítě do 12 let 70 UAH. Slevy pro skupiny a pro děti. Ceny jsou platné na léto 2011 (1.4.-30.09.)
Adresa: Turbaza Plaj (lečebno-ozdorobitelnyj kompleks Plaj, turistická ubytovna Plaj), Karpatska ul. 100, 89 100 Volovec. Kontaktní: Zakarpatturist, Košická 30, 88 000 Užhorod.
Poznámky: Jazyky: ukrajinština, ruština. Odkaz do mapy je přesný.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Turbáza Plaj - turistická ubytovna, Volovec
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby