– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Turbáza Narcis - turistická ubytovna, Chust

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Turbáza Narcis - turistická ubytovna, Chust

Turbáza Narcis - turistická ubytovna [Zvětšit - nové okno]
200
Umístění: Na východním úbočí Hradní hory v Chustu, nedaleko od centra, železničního a autobusového nádraží. Nedaleko Chustu známá unikátní přírodní rezervace Dolina narcisů (kvetou v první polovině května).
Ubytování: Rekreační komplex (hotel a ubytovna) s celoročním provozem. Pětipodlažní budova s kapacitou 200 míst v pokojích: 50x 2-lůžkový, 24x 3-lůžkový, 2x luxusní. Pokoje jsou s příslušenstvím. Jídelna, občerstvení, konferenční sál, půjčovna sportovního vybavení. Hřiště, biliárd, stolní tenis. Krátký lyžařský vlek. Přímo v komplexu je pramen minerální vody Šajan.
Cena: Pokoje s koupelnou: 2-lůžkový 60 UAH/os/noc, 3-lůžkový 50 UAH/os/noc. Luxusnější apartmán (1 místnost): 1-lůžkový 95 UAH/pokoj/noc, 2-lůžkový 160 UAH/pokoj/noc. Luxusní apartmán (2 lůžka, 2 místnosti) 250 UAH/apartmán/noc. Plná penze 120 UAH, dítě do 12 let 75 UAH. Slevy pro děti a skupiny. Ceny jsou platné na léto 2011 (1.4.-30.09.)
Adresa: Turbaza Narcis (Kompleks Narciss, ubytovna a hotel Narcis), Slivova 38, 90 400 Chust (též Khust). Provozovatel: Zakarpatturist, Košická 30, 88 000 Užhorod.
Poznámky: Jazyky: ukrajinština, ruština. Odkaz do mapy je jen přibližný.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Turbáza Narcis - turistická ubytovna, Chust
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...