– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Turbáza Karpaty - turistická ubytovna, Mižhirja

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Turbáza Karpaty - turistická ubytovna [Zvětšit - nové okno]
70
Umístění: Na JV okraji města Mižhirja (Mežhorje, Mežgorje), asi 2 km od centra směrem na Chust. 1,5 km lyžařský vlek a sedačková lanovka. 26 km vesnice Podobovec s větším lyžařským areálem. Východisko na Boržavu, k Siněvirskému jezeru i na Verchovinu.
Ubytování: Turistická ubytovna s kapacitou 70 míst v 37 pokojích s vlastním sociálním zařízením: 23x 2-lůžkový, 8x 3-lůžkový, 2x 2-lůžkový komfortnější. Některé pokoje jsou po mírné rekonstrukci a mají TV. Občerstvení, biliárd, ping-pong, hřiště, společenská místnost (možné pořádání diskoték), půjčovna sportovního vybavení. Jídelna v samostatné budově. Možno domluvit exkurze k Siněvirskému jezeru nebo vodopádu Šipot. Turbáza je hojně využívána k pobytům mládeže (školy v přírodě atd.), ale i běžné veřejnosti.
Cena: Pokoj s koupelnou: 2-lůžkový 80 UAH/os/noc, 3-lůžkový 65 UAH/os/noc. Plná penze 100 UAH, dítě do 12 let 70 UAH. Slevy pro děti a pro skupiny. Ceny jsou platné na léto 2011 (1.4.-30.09.)
Adresa: TOK Karpaty (též turbaza Karpaty, turistická ubytovna Karpaty), Nezaležnosti 61, 90 000 Mižhirja (též Mižgirja, Mežgorje, Mežhorje, Mezhgorye). Kontaktní: Zakarpatturist, Košická 30, 88 000 Užhorod.
Poznámky: Jazyky: ukrajinština, ruština. Odkaz do mapy je jen přibližný. Foto: R. Vystrčil (2009).
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Turbáza Karpaty - turistická ubytovna, Mižhirja
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...