– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Top apartmán, Bratislava

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Top apartmán, Bratislava

hlavné mesto Bratislava / Malé Karpaty / Zlaté písky
Top apartmán [Zvětšit - nové okno]
15
Umístění: V centre Bratislavy, na pešej zóne, v tichom dvore rušnej ulice Obchodná. V bezprostrednej blízkosti je veľa kaviarní, barov, obchodov a kultúrnych pamiatok (Prezidentský palác 200 m, Primaciálny palác 500 m, Bratislavský hrad 1,1 km, Michalská brána 450 m). Nábrežie Dunaja 1 km. Hlavná železničná stanica Bratislava 1,6 km.
Ubytování: Moderný veľký podkrovný apartmán so 7 izbami a rozlohou 180 m2, max. pre 15 osôb. Apartmán ponúká 5 izieb na spanie (oddelené aj manželské lôžka), zariadenou kuchynku (chladnička, mikrovlnka), 2 kúpelne (fén, práčka), 2 spoločenské miestnosti (LCD TV+SAT, DVD, PC s internetom). V celom apartmáne je WiFi pripojenie zdarma. V blízkosti apartmánu (vedľajšia ulica) je strážené parkovisko. Apartmán je nefajčiarský, k dispozícii je káva, čaj, minerálka. Možnosť využiť služby recepcie (5 min. chôdze).
Cena: Sezóna (11.3.-30.10., 27.12.-3.1.): 1-4 osoby 100 EUR/apartmán/noc, každá ďaľšia osoba 13 EUR/os/noc. Mimosezóna: 1-4 osoby 90 EUR/apartmán/noc, každá ďaľšia osoba 10 EUR/os/noc. Rekreačný poplatok 1,65 EUR/os/noc. Strážene parkovanie 5 EUR/deň. Psík, mačka 6 EUR/noc. Káva, čaj, minerálka zdarma. Ceny platia aj pre ubytovanie iba na 1 noc. Pre pobyty na 4 a viac nocí bezplatný transfer z bratislavského letiska.
Adresa: Top apartmán (Top Apartment), Tibor Šeliga, Obchodná 30, 811 02 Bratislava
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Top apartmán, Bratislava
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...