– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Pension Tony, Málkov u Chomutova - Zelená

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Pension Tony [Zvětšit - nové okno]
22 0
Umístění: V podhůří Krušných hor, ve vesničce Zelená 6 km západně od Chomutova, vedle nově budovaného driving range. Sportovní hala a tenisové kurty 200 m. Naproti penzionu je obchod a autobusová zastávka. Vlaková zastávka Málkov 1 km. V blízkosti hrad Hasištejn, půjčování kol (nově vybudované cyklostezky v Krušných horách), přírodní koupaliště Prunéřov, aquapark a zámek v Klášterci nad Ohří, královské město Kadaň. V Chomutově zoopark a Kamencové jezero s účinky Mrtvého moře.
Ubytování: Nově zrekonstruovaný penzion s kapacitou 22 lůžek v pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV a WiFi připojením k internetu. Pokoje: 1x2, 2x3, 1x4, 1x5 lůžek + možnost 5 přistýlek. Možnost stravování a grilování v zimní zahradě, zdarma parkoviště, půjčování kol, tenisových raket a golfových holí. Nabízíme pořádání oslav, školení atd.
Cena: Celoročně: 2-4 noci 300-390 Kč/os/noc, 1 noc 360-468 Kč/os (podle druhu pokoje). Ceny platí při obsazení celého pokoje (min. 2 osoby). Snídaně 50 Kč (dokoupení je dobrovolné). Ceny jsou konečné (zahrnují veškeré poplatky, povlečení, osušku, ručník, mýdlo, WiFi atd.).
Adresa: Pension Tony (penzion Tony), Zelená 28, 431 02 Málkov u Chomutova
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Pension Tony, Málkov u Chomutova - Zelená
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...