– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Ubytování v soukromí Tera House, Praha 4 - Hodkovičky

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Ubytování v soukromí Tera House, Praha 4 - Hodkovičky

Praha
Ubytování v soukromí Tera House [Zvětšit - nové okno]
8
Umístění: V klidné vilové čtvrti v Hodkovičkách v Praze 4. Do centra Prahy autem 14 minut. Autobusová zastávka 300 metrů (spojení k metru C a B, velké nákupní centrum 3 minuty). V blízkém okolí park, dětské hřiště, venkovní posilovna, tenisové kurty, pěkné přírodní prostředí, 200 m od domu prochází turistická značka, napojení na cyklotrasy. Nejbližší supermarket Billa 10 minut pěšky. Přírodní koupaliště Biotop Lhotka 1,5 km (příjemná procházka), Žluté lázně 3,5 km, bazén Podolí 4 km, Vyšehrad 5,5 km, Národní museum 7,5 km, Karlův most 8 km.
Ubytování: Byt (apartmán) v rodinném domě pro max. 8 osob. V apartmánu jsou dvě velké ložnice, obývák, dvě koupelny (sprcha a vana), kuchyň (pečící trouba, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, kávovar, veškeré nádobí), jídelna pro 8 osob i pračka. Na pokojích jsou velké pohodlné postele s kvalitními matracemi, dostatek uložných prostorů ve dřevěných komodách. V celém bytě jsou na oknech žaluzie. K dipozici hračky pro děti.
Cena: Celoročně: 7-8 osob 1.450 Kč/byt/noc (tj. při 8 osobách 181 Kč/os/noc), 5-6 osob 1.250 Kč/byt/noc, 3-4 osoby 1.000 Kč/byt/noc, 1-2 osoby osoby 780 Kč/byt/noc. Rekreační poplatek 21 Kč/os/noc. Povlečení, ručníky i energie jsou zahrnuty v ceně. Příplatek za domácího mazlíčka. Ceny platí při ubytování na 2 a více nocí.
Adresa: Ubytování v soukromí Tera House, Na výspě 241/10, 147 00 Praha 4 - Hodkovičky. Provozovatel: Mudr. Martin Lochman.
Poznámky: Ubytování je od roku 2022 mimo provoz.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ubytování v soukromí Tera House, Praha 4 - Hodkovičky
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby