– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Pension Tara, Teplice nad Metují

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Pension Tara [Zvětšit - nové okno]
28 0
Umístění: Na okraji Teplic nad Metují, 500 m od vstupu do Teplicko-Adršpašských skal, jednoho z největších skalních měst v Evropě. Běžkařské tratě a sjezdovka (skiareál Kamenec) 400 m od pensionu. Tara je dobře dostupná autem, autobusem i vlakem (vlaková zastávka Teplice nad Metují, skály 650 m). Parkování v areálu zdarma.
Ubytování: Penzion s kapacitou 28 lůžek ve 2-, 3- a 4-lůžkových pokojích. Každý pokoj má vlastní soc zařízení (sprchu + WC). Společná jídelna s možností ohřátí jídla (mikrovlnka, rychlovarná konvice).Společenská místnost s billiardem. Bezplatný WiFi internet. Na zahradě před penzionem je basketbalový koš, kryté ohniště s grilem, ruské kuželky a stolní tenis. Možnost pobytu se psem pouze po dohodě. Penzion je ideální pro rodiny s dětmi a milovníky přírody a klidu. Nekuřácké prostředí. Vyjížďky na koních, v kočáře a ukázka komunikace s koňmi.
Cena: Celoročně (včetně TOP termínů): 1 noc 350 Kč/os (dítě do 12 let 250 Kč), 2 a více nocí 300 Kč/os/noc (dítě do 12 let 200 Kč/noc). Děti do 3 let (bez nároku na lůžko) zdarma. Domácí mazlíček 100 Kč/noc. Rekreační poplatek 18 Kč/os/noc (jen dospělí). Nic dalšího se nepřiplácí (povlečení i energie jsou v ceně). Ceny platí při plném obsazení pokoje.
Adresa: Pension Tara, Nerudova 135, 549 57 Teplice nad Metují. Provozovatel: Pavel Knittel. Kontaktní osoba: Pavla Urbanová.
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Pension Tara, Teplice nad Metují
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...