– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Levné ubytování na Drahanské vrchovině

Kemp TJ Sport, Němčičky

?? %
+420 519 430 753, mob. +420 608 434 805 tj@sportnemcicky.cz
Kemp TJ Sport [Zvětšit - nové okno]
0 0
Umístění: Na dojezdu místní sjezdovky ve sportovním areálu v Němčičkách na jižní Moravě, v tzv. Modrých horách. S místem pro stanování sousedí letní koupaliště. V těsné blízkosti můžete navštívit Black Rose Ranch (ranč Černá růže) s možností jízd na koni nebo farmu Ovčí terasy.
Ubytování: Kemp s možností stanování i parkování karavanů a obytných aut. V budově u vleku možné využít WC, umyvadla a sprchy. Kemp je v provozu pouze v letních měsících, doporučeno ověřit si. V sousedním areálu koupaliště je v letních měsících v provozu občerstvení i s možností snídaní (nutné objednat předem). Možnost ubytování i v sousedních penzionech (Penzion pod lyžařským vlekem, Penzion na koupališti).
Cena: Celá sezóna: osoba v sezóně (15.6-10.9.) 150 Kč/noc, osoba mimo sezónu 90 Kč/noc, stan 50 Kč/noc, karavan nebo obytné auto 100 Kč/noc, elektrická přípojka 200 Kč/noc. Snídaně v penzionu 150 Kč. Rekreační poplatek 25 Kč/os/noc (jen dospělí). Ceny platí i při ubytování jen na 1 noc. Na koupaliště se platí běžné vstupné.
Adresa: Kemp TJ Sport (dříve kemp TJ Sokol), sportovní areál Němčičky. Provozovatel: TJ SPORT Němčičky, z.s., Němčičky 302, 691 07 Němčičky. Kontaktní osoba: Ing. Renata Podešťová.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Kemp TJ Sport, Němčičky
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...