– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Levné ubytování na Drahanské vrchovině

Chatový tábor Polana, Javorník nad Veličkou

100 % (2)
mob. +420 777 677 029 gazda@taborpolana.cz
Chatový tábor Polana [Zvětšit - nové okno]
68 0
Umístění: Na samotě v Bílých Karpatech, na moravské straně jen 150 m od česko-slovenské státní hranice. Nejkratší přístup je 300 m ze slovenské obce Vrbovce - části Šance (dříve osada U Sabotů), zde je i autobusová zastávka. Vlakové nádraží Vrbovce 1,5 km (nádraží je na Slovensku, ale je zařazeno do integrované dopravy Jihomoravského kraje, přímé vlaky z Hodonína i Nového Mesta nad Váhom). Nejbližší obchod je na moravské straně v Javorníku nad Veličkou (8 km) nebo ve Velké nad Veličkou (9 km), na Slovensku ve Vrbovcích (6 km). Město Myjava 8 km (supermarkety). Příjezd autem je možný až k táboru.
Ubytování: Skromný tábor s celkem 68 lůžky. V táboře je 14 menších chatek (12 po 4 lůžkách - palandy, 2 po 2 lůžkách - bez horních lůžek), 2 pokojíky v budově (po 6 lůžkách) a 2 větší chaty. Společná jídelna a kuchyně. Sprchy (ohřev vody na plynovou bombu nebo na dřevo), WC. Vytápění je možné pouze elektrickým přímotopem, v zimě je proto možné ubytovat jen menší skupinu 10 až 15 lidí.
Cena: Celoročně: 100 Kč/os/noc, děti nad 6 let 50 Kč/noc, do 6 let zdarma. Připlácí se elektřina a plyn (35 Kč/kg) podle skutečné spotřeby. Pro dětské a neziskové organizace po dohodě sleva až 50 %. Nabízíme též po dohodě část ceny odpracovat formou brigády. Ceny platí při ubytování 4 a více osob, i jen na 1 noc.
Adresa: Chatový tábor Poľana (Polana), Javorník nad Veličkou ev. č. 85, 696 74 Javorník. Kontaktní osoba: Petr Bolf.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

100 % (14. 10. 2021, 19.22)
Uživatel zde byl ubytován od 3. července 2013 do 14. října 2021.
Děkujeme Zuzanko K. zá názor. Tak nějak to je. Jsme taková špinavá díra kdesi na hranicích. Kopanistán je čtvrtý svět. Je to jako když jedeš do Indie a pak s edivíš, že tam lidi serou na ulici. Tak oproti Indie jsme pořád ještě víc Evropa. Přesto jsme místem,které je takové, jaké je. Úsilím nemála lidí se to místo pomalu mění. Komu se tu líbí, rád sem jezdí. Komu ne, může se zapojit a něco změnit. Jsme otevřená komunita. Měj se hezky
Chatový tábor Polana, Javorník nad Veličkou [Zvětšit - nové okno] Chatový tábor Polana, Javorník nad Veličkou [Zvětšit - nové okno] Chatový tábor Polana, Javorník nad Veličkou [Zvětšit - nové okno] Chatový tábor Polana, Javorník nad Veličkou [Zvětšit - nové okno] Chatový tábor Polana, Javorník nad Veličkou [Zvětšit - nové okno]
Poměr cena / kvalita100 %Čistota50 %Personál80 %Okolní prostředí100 %Stravování80 %
(20. 9. 2021, 06.28)
Uživatel zde byl ubytován od 16. září 2021 do 18. září 2021.
VELMI VARUJI- DŮRAZNĚ PŘED TÍMTO UBYTOVÁNÍM, PODNĚT JSEM PODALA I KRAJSKÉ HYGIENĚ.- NESKUTEČNÁ ŠPÍNA, VŠE DESOLÁTNÍ STAV. KUCHYŃ - OMLOUVÁM SE ZA VÝRAZ- JAKO U PRASAT- ANI PRASATŮM BY ZDE HOSPODYNĚ NEVAŘILA ŽRÁDLO!!! MAJITEL- ŠÍLENEC- OBTĚŽUJÍCÍ UBYTOVANÉ, URÁŽEJÍCÍ HOSTY. SÁM BYDLÍ V MARINGOTCE U TÁBORA S RODINOU S MALÝMI DĚTMI !!!!!- V NESKUTEČNÉ ŠPÍNĚ- JAKO BEZDOMOVEC.!!!!!!! ZNOVU UPOZORNUJI- POKUD SI NECHCETE ODNÉST OTŘESNÝ ZÁŽITEK A MOŽNÁ ŽLOUTENKU- TAK SEM NEJEZDĚTE !!!! wc- ŠPINAVÝ HNUS. JEDNÁ SE O ZAŘÍZENÍ, KTERÉ PROVOZUJE SOCIÁLNĚ SLABÁ RODINA, KTERÁ SAMA NEMÁ ŽÁDNÉ HYGIENICKÉ NÁVYKY. Z. KNOPFOVÁ

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chatový tábor Polana, Javorník nad Veličkou
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby