– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Szalacsi chatky a kemp, Velký Meděr

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Szalacsi chatky a kemp [Zvětšit - nové okno]
13 0
Umístění: V kúpeľnom mestečku Veľký Meder na južnom Slovensku. V tichom prostredí 400 m od termálneho kúpaliska, vedľa parkoviska termálneho kúpaliska.
Ubytování: Chatky, apartmán a kemping s celoročnou prevádzkou. Posedenie vonku pod terasou s možnosťou grilovania. Hojdačka pre deti. Bezplatné parkovanie vo dvore. Apartmán: 3-lôžkový s kuchyňou a kúpeľňou. Chatky: 1x 2-lôžková, 2x 4-lôžkové (2+2 lôžka). Každá chatka má vlastný vchod, vlastnú kuchyňu (mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, dvojplatnička, chladnička s mrazničkou), soc. zariadenie a káblovú televíziu. Kemp: možnosť rozložiť stan alebo karavan, k dispozícii je kúpeľňa s teplou vodou.
Cena: Apartmán: 9 EUR/os/noc, deti 3-7 rokov 7 EUR/noc, min. 2 osoby, min. 2 noci (v mesiacoch 07, 08 iba týždenné pobyty). Chatky: 8,50 EUR/os/noc, deti 3-7 rokov 7 EUR/noc, min. 2 osoby, min. 2 noci (v mesiacoch 07, 08 iba týždenné pobyty). Kemp: stan 7 EUR/noc/2 osoby, karavan 8,50 EUR/noc/2 osoby, každá ďalšia osoba v stane alebo karavane 1 EUR/noc. Deti do 3 rokov zadarmo. Rekreačný poplatok 0,70 EUR/os/noc. Ceny sú platné celoročne.
Adresa: Chatky, apartmán a kemp Szalacsi, Zoltán Szalacsi, Čičovská 42, 932 01 Veľký Meder
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Szalacsi chatky a kemp, Velký Meděr
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...