– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Pension Švýcarský dvůr, Jetřichovice

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Pension Švýcarský dvůr [Zvětšit - nové okno]
45
Umístění: V srdci Českého Švýcarska, v Jetřichovicích, při úpatí Jetřichovických stěn na hranici Národního parku České Švýcarsko. Téměř hned u penzionu je Mariina skála (1 km), údolí Chřibské Kamenice (1 km), v dosahu Pravčická brána, Divoká i Tichá soutěska (plavba skalami na lodičkách).
Ubytování: Penzión s kapacitou 45 osob, postavený již v roce 1794, vyniká krásou původní architektury. 2- až 4-lůžkové pokoje s nádherným výhledem na pískovcové skály, jimiž jsou Jetřichovice obklopeny (především na známou Mariinu vyhlídku). Všechny pokoje jsou vybaveny sprchovým koutem a WC. Restaurace se skvělou domácí kuchyní (60 míst + terasa 30 míst). Po domluvě pro větší skupiny útulná vinárna. Ping-pong. Možnost zapůjčení horských kol.
Cena: Ceny jsou včetně snídaně. Celoročně: 1 noc 520 Kč/os, 2 a více nocí 490 Kč/os/noc (jen 1 osoba 780 Kč/noc), děti do 6 let 385 Kč/os/noc (do 3 let bez nároku na lůžko zdarma). Nadstandardní pokoj (2-lůžkový, velká plazmová TV, lednice, hotelový fén, osušky): 1.400 Kč/pokoj/noc. O letních prázdninách (měsíce 07, 08) upřednostňujeme pobyty od soboty do soboty. Malý pes 150 Kč/noc. Ceny platí celoročně mimo Silvestra (v tomto období 570 Kč/os/noc). Ceny jsou konečné (obsahují i DPH a rekreační poplatek).
Adresa: Penzion Švýcarský dvůr (tzv. Švýcarák), Petr Hlavatý, Jetřichovice 4, 407 16 Jetřichovice
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Pension Švýcarský dvůr, Jetřichovice
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby