– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Sviští klubovny, Český Těšín

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Sviští klubovny [Zvětšit - nové okno]
30 0
Umístění: V centru Českého Těšína cca 40 m od hranic do Polska, ve městě je možno nakupovat v hypermarketech. Tipy na výlety: Piastovská věž a historické centrum Cieszyna (PL, 300 m od klubovny), Solné doly Wieliczka, Kraków, Bielsko-Biala, Těšínsko a okolí (historické centrum Těšína, Těšínská hvězdárna, lanové a bobové centrum Jablunkov, prales Mionší, zámek Karviná, přírodovědná stanice Karviná, aquapark Bohumín, pěchotní srub z 2. sv. války MO-S 5 Na trati, archeopark Chotěbuz, Těšínské opevnění).
Ubytování: Pronájem kluboven pro Tomíky, skauty a další dětské spolky. Nabízíme dvě velké místnosti ke hrám a spaní, popř. další velkou místnost dle počtu ubytovaných, kuchyňku, WC, koupelnu se sprchou a samozřejmě teplou vodou. Kapacita je cca 30 lidí, spí se na karimatkách (možno zdarma od nás zapůjčit). Pronajímáme jen na víkendové pobyty (pátek až neděle). Možnost zahrát si stolní fotbal nebo si zapůjčit virtuální technologii, tzv. Nintendo Wii, a objevit tak její kouzlo.
Cena: Celoročně: 40 Kč/os/noc + spotřeba energie. Min. počet ubytovaných je 10 lidí. WiFi internet zdarma.
Adresa: Sviští klubovna, turistické středisko Svišti Český Těšín (člen Asociace TOM ČR), Hlavní třída 3, 737 01 Český Těšín
Poznámky: Od roku 2012 se ubytování již neposkytuje.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Sviští klubovny, Český Těšín
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...