– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Ubytovňa pri mlyne, Těrchová - Vyšné Kamence

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Ubytovňa pri mlyne [Zvětšit - nové okno]
32
Umístění: V Terchovej, časti Vyšné Kamence (zo smeru od Žiliny 2 km pred Terchovou), cca 50 m od lesa. Terchová - centrum 2,5 km.
Ubytování: Turistická ubytovňa s kapacitou 32 miest. V každej izbe sa nachádzajú 2 postele + 2 prístelky, TV, WC, sprcha, umývadlo, zrkadlová skrinka. Ubytovňa je samostatný objekt, v ktorom je na dvoch poschodiach 8 izieb na spanie a 2 miestnosti, ktoré slúžia ako kuchyne a spoločenské miestnosti. Kuchyne sú plne vybavené. Parkovanie je možné v oplotenom areále. V lete je možné posedenie pri centrálnom ohnisku a záhradnom grile. V prevádzke Nonstop po celý rok.
Cena: Celoročne (aj cez hlavnú sezónu a Silvester): 4 EUR/os/noc. Ceny sú platné aj pri ubytovaní iba na 1 noc, okrem Silvestra (na Silvestra min. 3 noci). V zimnej sezóne min. 2 osoby na izbe, cez leto aj 1 osoba. Nič ďalšieho sa nepripláca (ani v zime).
Adresa: Ubytovňa pri mlyne (Chalupa pri mlyne), Ján Šuštiak, Terchová - Vyšné Kamence č. 939, 013 06 Terchová
Poznámky: Inzerent dlouho nereagoval na výzvy k aktualizaci inzerátu, proto byl inzerát přesunut do archivu.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

Miroslav (9. 12. 2012, 22.52)
Bohužel jsem ubytován nebyl. Původně mi bylo ubytování přislíbeno aby bylo za několik dnů odmítnuto s tím, že na můj termín je obsazeno. Moje zkušenost je negativní.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ubytovňa pri mlyne, Těrchová - Vyšné Kamence
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby