– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Studio Vysočany, Praha 9 - Vysočany

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Studio Vysočany, Praha 9 - Vysočany

Praha
Studio Vysočany [Zvětšit - nové okno]
4 2
Umístění: V moderní rezidenci Eliška v Praze na Vysočanech. Stanice metra Vysočanská 500 m (metrem do centra 20 minut - můžete objevovat památky Prahy). Vlaková stanice Praha - Libeň 500 m, Praha - Vysočany 1 km. Bezproblémová dostupnost Pražského okruhu s napojením na dálnice. O2 Aréna (koncerty, sportovní utkání) 900 m. Přímo u domu cyklostezka podél říčky Rokytky (možnost cyklistiky nebo in-line bruslení), možnost procházek v parku. Nedaleko nákupní centra Harfa a Fénix.
Ubytování: Útulné studio (apartmán) pro 2-4 osoby. Ve studiu je manželská postel, rozkládací pohovka (až pro 2 osoby, s pohodlnou matrací šíře 140 cm), vlastní koupelna, pračka, lednice a vybavený kuchyňský kout k vlastnímu vaření. Přímo v budově je restaurace, bar s terasou, fitness, solárium a non-stop recepce. Možnost bezplatného parkování u objektu.
Cena: Celoročně: 2 osoby 1.100 Kč/apartmán/noc (tj. 550 Kč/os/noc), 3-4 osoby 1.550 Kč/apartmán/noc. Cena je konečná (včetně všech poplatků, povlečení, ručníků i energií) a platí i při ubytování jen na 1 noc (i v hlavní sezóně).
Adresa: Studio Vysočany, Freyova 983/25 (Rezidence Eliška), 190 00 Praha - Vysočany. Kontaktní osoba: Lenka Dohnalíková.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Studio Vysočany, Praha 9 - Vysočany
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...