– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Strnadovský mlýn - penzion a kemp, Jesenice - Vršovice

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Strnadovský mlýn - penzion a kemp, Jesenice - Vršovice

Strnadovský mlýn - penzion a kemp [Zvětšit - nové okno]
35 0
Umístění: Na samotě u rybníka mezi obcemi Sedlec-Prčice (3,5 km) a Sedlčany (10 km). Dle domluvy zařídíme odvoz k vlaku (Heřmaničky, Sedlčany) nebo autobusu (Sedlčany, Sedlec-Prčice). V okolí cyklotrasy i turistické trasy.
Ubytování: Penzion (18 osob): 5 pokojů (2x2, 1x3, 1x5, 1x6 lůžek), soc. zařízení je společné vždy pro dva pokoje. Ubytovna (19 osob): ubytovací apartmán v podkroví vedlejší budovy - 3 průchozí pokoje (3-lůžkový s výhledem na rybník + 5-lůžkový + 11-lůžkový), společné soc. zařízení v přízemí. Kemp: možnost táboření a stanování v areálu mlýna. Restaurace: 80 míst, hostiny, možnost snídaní, polopenze i plné penze, speciality. Společenská místnost (též jako školící místnost). Rybník. Travnaté hřiště. Finská sauna, kulečník, ping-pong, šipky.
Cena: Penzion: 295 Kč/os/noc, děti do 15 let 230 Kč/os/noc, neobsazené lůžko 130 Kč/noc. Ubytovna: 230 Kč/os/noc, děti do 15 let 210 Kč/os/noc. Kemp: osoba 70 Kč/noc, stan 50 Kč, karavan 110 Kč, auto 70 Kč, elektřina 60 Kč. Snídaně 65 Kč, polopenze 155 Kč. Rekreační poplatek 14 Kč/os/noc. Slevy pro skupinové akce nebo při použití vlastního povlečení.
Adresa: Strnadovský mlýn - penzion a kemp (camp), Tomáš Kocman, Jesenice-Vršovice 1, 264 01 Sedlčany. Provozovatel: Abaco Group, spol. s r.o., Karlovo nám. 17, 120 00 Praha 2.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Strnadovský mlýn - penzion a kemp, Jesenice - Vršovice
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...