– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Střední škola technická - ubytovna, Most - Velebudice

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Střední škola technická - ubytovna, Most - Velebudice

Autodrom Most / České středohoří
Střední škola technická - ubytovna [Zvětšit - nové okno]
294 0
Umístění: Na jižním okraji Mostu. V blízkém okolí se nachází golfové hřiště, hipodrom a přírodní koupaliště Benedikt. V centru města je divadlo, aquadrom. V Mostu je také krásný gotický kostel Nanebevzetí Panny Marie, jezero Most, dominanta města hrad Hněvín, autodrom a vodní nádrž Matylda (možnost koupání).
Ubytování: Ubytovna s 1- až 3-lůžkovými pokoji s vlastním soc. zařízením (WC, sprcha). Možnost využívání společné kuchyňky, společenské místnosti a WiFi internetu. Nadstandardní 1-lůžkový pokoj má vlastní kuchyňský kout a TV. U ubytovny je parkoviště. Ubytovaní mohou využívat školní sportoviště (tenisové kurty, volejbalová a basketbalová hřiště, atletický a fotbalový stadion, sportovní hala s tělocvičnou, herna kuželek, stolní tenis, posilovna). Možnost zajištění stravování pro organizované skupiny.
Cena: Standardní pokoje (1-, 2- a 3-lůžkový): 1 noc 230 Kč/os, 2-31 nocí 150 Kč/os/noc, 32-89 nocí 125 Kč/os/noc, 90 nocí a více 115 Kč/os/noc, ceny platí při obsazení všech lůžek na pokoji. 1-lůžkový pokoj nadstandard: 370 Kč/os/noc. Rezervační (udržovací) poplatek 30 Kč/pokoj/noc. Ceny jsou konečné (vč. DPH, rekreačního poplatku i povlečení) a platí celoročně.
Adresa: Střední škola technická (SŠ technická) - ubytovna, Dělnická 21, 434 01 Most - Velebudice. Kontaktní osoba: Libuše Kramešová.
Poznámky: Ubytovna je od roku 2015 v rekonstrukci a nadále nebude sloužit veřejnosti.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Střední škola technická - ubytovna, Most - Velebudice
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...