– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Rekreační středisko Výtoky, Moravany nad Váhem

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Rekreační středisko Výtoky [Zvětšit - nové okno]
250 0
Umístění: Hlboko v lesoch Považského Inovca 6 km od Moravian nad Váhom a 10 km od kúpeľného města Piešťany. Pre milovníkov turistiky pešie túry po okolí: zrúcanina Tematín, pútnické miesto kostolík sv. Jurka, Jelenie Jamy, Marhát.
Ubytování: Areál s kapacitou asi 250 osôb v turistickom štandarde. Celý areál je oplotený a osvetlený. 4x chatky turistického typu pre 28 osôb (jeden vchod so 4 izbami, dve 6-posteľové a dve 8-posteľové), 20x 6-posteľové chatky (prízemie je 4-posteľové a 2 postele v podkroví). Sociálne zariadenia s teplou vodou po celý deň. Ošetrovňa, izolačka. Areál je vhodný pre letné detské tábory, školy v prírode, sústredenia. Plavecký bazén 25 m, ping-pong, stolný futbal, ihriská, prírodný amfiteáter, ohniská. V prevádzke iba v letných mesiacoch, pre detske skupiny.
Cena: Prázdninové tábory (vrátane stravy 5x denne + pitný režim): chatky turistického typu 12,12 EUR/os/noc, 6-posteľové chatky 12,60 EUR/os/noc. Školské výlety (vrátane stravy 3x denne): 12,44 EUR/os/noc, aj pri ubytovaní iba na 1 noc. Minimálny počet je 30 osôb. Každá 15. osoba je zadarmo.
Adresa: Rekreačné stredisko Výtoky (RS Výtoky, detský tábor Výtoky), Jozef Čirka, k.ú. Hubina, 922 21 Moravany nad Váhom
Poznámky: Stredisko je od roku 2014 v rekonštrukcii.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Rekreační středisko Výtoky, Moravany nad Váhem
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby