– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Rekreační středisko Geofond, Chotěboř

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Rekreační středisko Geofond, Chotěboř

Rekreační středisko Geofond [Zvětšit - nové okno]
60 30
Umístění: V Železných horách v krásném údolí Doubravy u Chotěboře, 2,5 km z centra města směrem na Horní Sokolovec. Vlaková a autobusová zastávka 1,8 km. Obchod 2 km. Železné hory lákají k turistice a cykloturistice. V okolí: tisíciletá Klokočovská lípa, Sečská přehrada, zřícenina Lichnice, zámek Žleby, skanzen Veselý Kopec, skanzen Hlinsko v Čechách. Lyžování: Ski areál Hluboká u Trkové Kamenice, Ski areál Hlinsko v Čechách. Koupání: Chotěbořská nádrž.
Ubytování: Rekreační středisko s ubytovnou, chatkami, sruby a možností stanování. Veškeré objekty jsou řešeny bezbariérově. Turistická ubytovna má 30 lůžek ve 2- až 5-lůžkových pokojích, společné soc. zařízení, kuchyňku, společenskou místnost s TV. Ostatní lůžka jsou ve 4 chatách (5-lůžkových), 2 srubech (4-lůžkových) a tzv. domečku (8-lůžkovém), ve všech je teplá voda, kuchyňka a mimo srubů i WC. V areálu je kuchyně, jídelna, společenský sál, samostatné sprchy a WC. Rekreační středisko je v provozu od jara do podzimu.
Cena: Ubytovna: 180 Kč/os/noc, min. 2 osoby. Chatka: 800 Kč/chatka/noc. Domeček: 1.000 Kč/domeček/noc. Srub: 650 Kč/srub/noc. Stanování: 80 Kč/os/noc. Pes 30 Kč/noc. Snídaně 40 Kč, oběd 80 Kč, večeře 70 Kč. Připlácí se rekreační poplatek. Ceny jsou platné při ubytování na 2 a více nocí.
Adresa: Rekreační středisko Geofond (RS Geofond), Zdeněk Koreček, Železnohorská 450, 583 01 Chotěboř
Poznámky: Rekreační středisko je od 31.10.2014 mimo provoz!
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Rekreační středisko Geofond, Chotěboř
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby