– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion Stefarez 1, Velký Meděr

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Penzion Stefarez 1 [Zvětšit - nové okno]
25 0
Umístění: Priamo v centre Veľkého Medera, vedľa obchodu Billa. Termálne kúpalisko je vzdialené 1,3 km (autom 3 minúty, pešo 14 minút). Príjemné prostredie Podunajska a Žitného ostrova.
Ubytování: Penzión s reštauráciou. Ubytovanie v komfortných 2-lôžkových izbách s možnosťou prístelky pre dieťa. Každá izba je vybavená TV, WiFi, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou, sprchovacím kútom a WC. Pes je v penzióne povolený. K penziónu patrí reštaurácia, kde je možné si priobjednať raňajky alebo polpenziu. V reštaurácii je aj pravá talianská pizza, bravčové a hovädzie špeciality, šaláty, cestoviny, steaky, ryby. Parkovanie pri zadnej časti penziónu.
Cena: Celoročne: 20 EUR/izba/noc (tj. pri 2 osobách 10 EUR/os/noc, iba 1 osoba na izbe 15 EUR/izba/noc), prístelka pre dieťa do 16 rokov zadarmo. Rekreačný poplatok 0,70 EUR/os/noc. Posteľná bielizeň, energie i kúrenie sú v cene. Ceny sú platné aj pri ubytovaní iba na 1 noc (aj v hlavnej sezóne).
Adresa: Penzion Stefarez 1, Námestie Bélu Bartóka 3297/27, 932 01 Veľký Meder. Kontaktná osoba: Eva Klempová.
Poznámky: Penzión má od roku 2016 nového majiteľa.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Stefarez 1, Velký Meděr
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby