– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Štefánikova chata pod Ďumbierem, Bystrá - sedlo pod Ďumbierem

?? %

Štefánikova chata pod Ďumbierem (1.740 m), Bystrá - sedlo pod Ďumbierem

mob. +421 904 978 439 fabricius.chatamrs@gmail.com
Štefánikova chata pod Ďumbierem [Zvětšit - nové okno]
48 0
Umístění: Na hlavním hřebenu Nízkých Tater, pod nejvyšší horou - Ďumbierem. Přístup pouze pěšky, nejkratší z Trangošky od autobusu po zelené (2 hod. chůze) nebo z Kosodřeviny od stanice lanovky (1 hod.). Nedaleko chaty je přístupná jeskyně Mrtvých netopýrů (možnost prohlídek).
Ubytování: Horská chata s celoročním provozem, umožňuje návštevníkům pobyt v horách ve všech ročních obdobích. V chatě je 7 pokojů (1x2, 6x8 lůžek) + dalších 20 míst nouzového přespání ve vlastních spacácích na matraci. Restaurace (výběr z více druhů polévek, snídaňových i hlavních jídel). Společné WC, teplá voda, sprcha. Zásobování chaty zajišťují nosiči. Doporučujeme rezervaci v předstihu.
Cena: Ubytování se snídaní: vícelůžkové pokoje 35 EUR/os/noc (i při ubytování jen 1 osoby, další lůžka na pokoji mohou obsadit další hosté), 2-lůžkový pokoj 90 EUR/pokoj/noc. Děti do 6 let bez snídaně zadarmo. Děti do 15 let, členové KST, KČT, OTK, NFI sleva 50 %. Členové VHT, IAMES, ČHS, HZS, HS sleva 20 %. Snídaně navíc 7 EUR. Ceny jsou konečné (včetně povlečení, energií a všech poplatků) a platné i při ubytování jen na 1 noc.
Adresa: Chata generála Milana Rastislava Štefánika pod Ďumbierom (též známá jako Štefánikova chata, Štefánička, Mrška), 977 01 Brezno. Chatař: Igor Fabricius (od roku 1991).
Aktualizace:
Video: Skialpový výlet na Štefáničku

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Štefánikova chata pod Ďumbierem, Bystrá - sedlo pod Ďumbierem
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby