– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Statek Pod zelenou Křivinou, Týniště nad Orlicí - Křivice

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

100 % (1)

Statek Pod zelenou Křivinou, Týniště nad Orlicí - Křivice

Statek Pod zelenou Křivinou [Zvětšit - nové okno]
9 0
Umístění: V obci Křivice na Rychnovsku, v podhůří Orlických hor. V okolí jsou cyklotrasy, houbaření, rybaření, 4 km přírodní koupaliště, paintball a obchod, 5 km Divoká Orlice, 10 km zámek Opočno, Častolovice, hrad Potštejn.
Ubytování: Statek (farma) s možností celoročního ubytování. Kamená starodávná budova špejchar - přízemí + 1 patro. V přízemí je kuchyňka a posezení s krbem, soc. zařízení, sprcha,možnost infra sauny. V 1. patře jsou 2 místnosti na spaní s kapacitou 4-9 osob. K dispozici je zahrada, tramolína, pingpongový stůl, venkovní krb. Ochutnávky kozích sýrů, mléka, možnost dojení a krmení koz. Na hraní pro děti kočky a salašnický pes. Na farmě chováme i jaka tibetského divokého.
Cena: Celoročně: 250 Kč/os/noc při ubytování 3 a více osob, děti do 3 let zdarma, 3-6 let 50% sleva, 6-12 let 30% sleva. Povlečení i veškeré energie jsou v ceně. Cena platí i při pobytu jen na jedinou noc.
Adresa: Statek Pod zelenou Křivinou (farma Zelená Křivina), Zita Natálie Máslová, Křivice 31, 517 21 Týniště nad Orlicí.
Poznámky: Od roku 2013 se zde ubytování neposkytuje a dům změnil vlastníka!
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

100 % (4. 4. 2012, 22.10)
Uživatel zde byl ubytován od 1. července 2011 do 7. července 2011.
Jednoduché ubytování ovšem se vším komfortem, moc milí a ochotní majitelé, vhodné pro rodiny s dětmi, ochutnali jsme zde vyráběnou zmrzlinu, kozí sýry, mohli jsme zkusit podojit kozy a být v přímém kontaktu se zvířaty, moc hezké výlety po okolí.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Statek Pod zelenou Křivinou, Týniště nad Orlicí - Křivice
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...