– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Statek Skamenovi, Čížkrajice - Na Panském

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Statek Skamenovi [Zvětšit - nové okno]
6 0
Umístění: V podhůří Novohradských a Slepičích hor, na samotě uprostřed malebné venkovské krajiny, 600 m od vesnice Čížkrajice (příjezd po asfaltové cestě). Vedle statku jsou dva rybníky (Vší rybník a Nový rybník). Autobusová zastávka 600 m. Tvrz Žumberk 5 km, Buškův hamr 6 km. Město Trhové Sviny 5 km.
Ubytování: Tradiční jihočeský statek s chovem domácích zvířat (ovce, slepice, holubi, pes a kočky). K ubytování hostů slouží samostatný apartmán (bytová jednotka 2+1) se dvěma pokoji (5 lůžek + přistýlka, TV, radio), vybavenou kuchyní (nádobí, mikrovlnka, rychlovarná konvice, sklokeramická deska s horkovzdušnou troubou, myčka na nádobí, lednice) a sociálním zařízením (koupelna s vanou a oddělená toaleta). Možnost venkovního posezení, i večer u ohně. Bezproblémové parkování přímo u chalupy.
Cena: Léto: 250 Kč/os/noc. Zima (topná sezóna): 300 Kč/os/noc. Návštěvníkům LevneUbytovani.net je garantovaná sleva 20 Kč/os/noc (v těchto cenách ještě není započítána). Připlácí se rekreační poplatek. Ceny jsou včetně povlečení a všech energií. Ceny platí i při ubytování jen 1 osoby, i jen na 1 noc (i v hlavní sezóně).
Adresa: Statek (farma), Růžena a Petr Skamenovi, osada Na Panském, Čížkrajice 19, 374 01 Trhové Sviny
Poznámky: Ubytování v roce 2017 neslouží pro veřejnost.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Statek Skamenovi, Čížkrajice - Na Panském
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...