– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Ubytování v soukromí Starý mlýn, Hrabušice - Mýto

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Ubytování v soukromí Starý mlýn, Hrabušice - Mýto

Ubytování v soukromí Starý mlýn [Zvětšit - nové okno]
15 0
Umístění: V kľudnej osade Mýto pri rieke Hornád a pri križovatke ciest do dedín Hrabušice, Betlanovce a do rekreačného strediska Podlesok (východisko do roklín Slovenského raja), na hranici národného parku. Iba 1,5 km k ústiu rokliny Suchá Belá. Autobusová zastávka 100 m, železničná stanica Vydrník 3,4 km.
Ubytování: Zrekonštruovaný bývalý vodný mlyn s jedinečnou atmosférou. V mlyne je 5 izieb, každá s vlastnou kúpelňou a toaletou. Vybavená kuchyňa (chladnička, sporák, mikrovlnka, varná kanvica, kávovar, riad). Izba Štúdio má samostatný kuchynský kútik. Po turistike môžte večer relaxovať s priateľmi pri praskajúcom ohni v spoločenskej miestnosti. Uzavretý dvor a sad (vhodné pre rodiny s deťmi), na záhrade je altánok s grilom a ohniskom pre kotlík aj ražeň. Ponúkame aj drevo do krbu, dopravu k turistickým chodníkom, spoločenské hry, lokálne mapy. Domáci miláčikovia len po dohode.
Cena: Izby Riečna, Mlynská a Záhradná: 2 osoby 25 EUR/izba/noc. Izba Lúčna (2 lôžka + 2 prísteľky): 2 osoby 35 EUR/izba/noc, 3 osoby 52,50 EUR/izba/noc, 4 osoby 70 EUR/izba/noc. Štúdio (4 lôžka): 2 osoby 35 EUR/štúdio/noc, 3 osoby 47,50 EUR/štúdio/noc, 4 osoby 50 EUR/štúdio/noc. Celý mlyn (10+4): 190 EUR/objekt/noc. Vianoce, Silvester a Veľká noc: 247 EUR/objekt/noc. Používanie kuchyne 1 EUR/izba/deň. Rekreačný poplatok 1,50 EUR/os/noc. Posteľná bielizeň aj energie sú v cene. Ceny sú platné pri ubytovaní na 2 a viac nocí.
Adresa: Ubytovanie v súkromí Starý mlyn (Mlyn4U), Eduard Lička, ul. Hlavná č. 195 - Mýto, 053 15 Hrabušice
Poznámky: Ubytovanie je z vážnych rodinných dôvodov mimo prevádzky (stav 2022).
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ubytování v soukromí Starý mlýn, Hrabušice - Mýto
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...