– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Levné ubytování na Drahanské vrchovině

Vodácké tábořiště Stará vodárna, Znojmo

?? %

Vodácké tábořiště Stará vodárna, Znojmo

mob. +420 727 841 363, +420 606 092 330 info@centrumvodarna.cz
Vodácké tábořiště Stará vodárna [Zvětšit - nové okno]
0 0
Umístění: U řeky Dyje ve Znojmě, v areálu bývalé městské vodárny pod znojemskou přehradou, v nádherném prostředí pod znojemským hradem a rotundou. Restaurace U Obří hlavy 50 m.
Ubytování: Tábořiště (kemp) s možností stanování ve vlastních stanech na zatravněné ploše okolo hřišť sportovního areálu, kapacita asi 30-40 stanů. V areálu je WC, pitná voda, sprchy s teplou vodou, ohniště, sportovní zázemí (hřiště na beachvolejbal, tenisové kurty, ping pong atd.), občerstvení, půjčovna lodí, úschovna kol, přístup k řece, přístřešek. Parkování v ulici před areálem nebo na bezplatném parkovišti 200 m od areálu. Tábořiště bývá v provozu od půlky května do půlky září.
Cena: Celá sezóna: osoba 150 Kč/noc (do 6 let zdarma, 6-15 let 70 Kč/noc), stan 90 Kč/noc. Rekreační poplatek (jen osoby starší 15 let) 20 Kč/os/noc. Pronájem cvičebního sálu 220 Kč/hod. Ceny platí i při ubytování jen na 1 noc.
Adresa: Vodácké tábořiště (kemp), Centrum Vodárna, U Obří hlavy 7, 669 02 Znojmo. Provozovatel: Vodácký oddíl NEPTUN Znojmo z.s. Kontaktní osoby: David Gros a Eliška Vorlická.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Vodácké tábořiště Stará vodárna, Znojmo
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby