– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion Stará Celnice, Horní Maršov - Horní Albeřice

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Penzion Stará Celnice (745 m), Horní Maršov - Horní Albeřice

Penzion Stará Celnice [Zvětšit - nové okno]
42
Umístění: V centru horské osady Horní Albeřice, 4,5 km od Horního Maršova ve východní části Krkonoš. Menší lyžařský vlek přímo u chaty, děti mohou využít dětský vlek, lyžařskou školku nebo upravený svah pro sáňkování a bobování. Údolím a po přilehlých hřebenech vede řada upravovaných lyžařských tras, vydat se můžete například na Pomezní boudy nebo na Rýchory.
Ubytování: Penzion (horský hotel) v nově zrekonstruovaném objektu bývalé celnice. Pokoje jsou 2- až 4-lůžkové s vlastní koupelnou a TV. Stylová horská restaurace s barem a krbem a TV-SAT umožňuje celodenní stravování nejen pro ubytované hosty. Terasa s grilem, ideální pro večerní posezení nebo oslavy. V zimní sezóně je na terase otevřen SKI BAR s výhledem na vlek vedle hotelu (můžete si užívat horkého nápoje a zároveň kontrolovat děti na sjezdovce). Úschovna kol a lyží, sauna, dětský koutek, stolní tenis, letní dětský bazének, pískoviště, hřiště a zahradní jezírko. WiFi připojení k internetu. Parkování přímo u penzionu (i v zimě). Penzion je vhodný i pro lyžařské kurzy a školy v přírodě.
Cena: Ceny jsou včetně polopenze! Léto (28.6.-16.8.): 2-6 nocí 370 Kč/os/noc (děti 3-10 let 320 Kč/noc), 7 nocí 350 Kč/os/noc (děti 250 Kč/noc). Zima (1.12.-31.3.): 2-6 nocí 470 Kč/os/noc (děti 330 Kč/noc), 7 nocí 450 Kč/os/noc (děti 310 Kč/noc), pobyt na Silvestra a Vánoce +500 Kč/os/pobyt. Mimosezóna: 2-6 nocí 320 Kč/os/noc (děti 3-10 let 270 Kč/noc), 7 nocí 280 Kč/os/noc (děti 200 Kč/noc). Při pobytu jen na 1 noc +50 Kč/os. Parkování 20-30 Kč/noc. Pes 50 Kč/noc. Rekreační poplatek 14 Kč/os/noc.
Adresa: Penzion Stará Celnice (horská chata, horský hotel Stará celnice), Horní Albeřice 48, 542 26 Horní Maršov. Kontaktní osoba: Kristýna Vrkočová.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Stará Celnice, Horní Maršov - Horní Albeřice
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby