– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Turistická ubytovna Sportovní hala, Česká Kamenice - Horní Kamenice

?? %
mob. +420 725 842 861 milanrodinger@seznam.cz
Turistická ubytovna Sportovní hala [Zvětšit - nové okno]
38 0
Umístění: V okrajové části České Kamenice, pod jižními svahy skalní vyhlídky Jehla, 900 m od historického středu města, na rozhraní CHKO Lužické hory a CHKO České středohoří. Autobusová zastávka 250 m, vlaková zastávka Horní Kamenice 600 m. Zámecký vrch se zříceninou hradu Kamenice pěšky 2 km.
Ubytování: Turistická ubytovna s kapacitou 38 lůžek v 10 pokojích (2-, 3-, 4- a vícelůžkových pokojích) se společným soc. zařízením. V ubytovně je čajová kuchyňka (mikrovlnka, lednička, el. sporák, varná konvice), společenská místnost s TV, WiFi internet, možnost uložení kol a lyží. Ve sportovním areálu je sportovní hala i antukové kurty, šatny, možnost hrát florbal, badminton, volejbal, tenis, ping-pong a další sporty. Parkování přímo v areálu.
Cena: 1 noc: 230 Kč/os (na přistýlce 160 Kč), dítě do 10 let 150 Kč (na přistýlce 100 Kč). 2-5 nocí: 200 Kč/os/noc (na přistýlce 140 Kč/noc), dítě do 10 let 130 Kč/noc (na přistýlce 80 Kč/noc). 6 a více nocí: 170 Kč/os/noc (na přistýlce 120 Kč/noc), dítě do 10 let 100 Kč/noc (na přistýlce 60 Kč/noc). Hromadné akce 20 a více osob: 170 Kč/os/noc (na přistýlce 120 Kč/noc), pro děti do 15 let sleva, min. 2 noci.
Adresa: Turistická ubytovna města a sportovní hala, Dukelských hrdinů 183, 407 21 Česká Kamenice - Horní Kamenice. Majitel: město Česká Kamenice. Provozovatel: PALMER CZ a.s. Kontaktní osoba: Milan Rodinger.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Turistická ubytovna Sportovní hala, Česká Kamenice - Horní Kamenice
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby