– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Ubytovna Sporting, Rokytnice v Orlických horách

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Ubytovna Sporting [Zvětšit - nové okno]
45 0
Umístění: V Rokytnici v Orlických horách, 300 m od náměstí. Lyžařský vlek 950 m, vlak a autobus 1 km, restaurace 400 m. V okolí Rokytnice se nachází vojenské opevnění Tvrz Hanička, přírodní rezervace Zemská brána, hrady Litice nad Orlicí a Potštejn, zámky Doudleby, Častolovice, Rychnov nad Kněžnou, Opočno a Nové Město nad Metují.
Ubytování: Ubytovna s kapacitou 45 míst v 17 pokojích po 2, 4 a 6 lůžkách. Na patře jsou 2 společné kuchyňky, 2 klubovny a soc. zařízení. Na ubytovně je WiFi a pingpongový stůl. Před ubytovnou je hřiště. Parkování pro osobní auta i autobusy přímo v areálu ubytovny. Lyže, kola a jiné sportovní prostředky lze uschovat v zamykatelné místnosti. Možnost celodenního stravování (pro větší skupiny osob) v jídelně vzdálené 20 m od ubytovny.
Cena: Léto: 1 noc 207 Kč/os, 2 noci 184 Kč/os/noc, 3 a více nocí 161 Kč/os/noc. Zima: 1 noc 253 Kč/os, 2 noci 218,50 Kč/os/noc, 3 a více nocí 195,50 Kč/os/noc. Silvestr: 310,50 Kč/os/noc. U 2-lůžkových pokojů je příplatek 23 Kč/os/noc. Ceny jsou konečné (obsahují i 15% DPH a rekreační poplatek). Možnost slev.
Adresa: Ubytovna Sporting, Miroslav Lukášek, Zahradní 25, 517 61 Rokytnice v Orlických horách
Poznámky: Ubytovna je v roce 2016 plně obsazena.
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ubytovna Sporting, Rokytnice v Orlických horách
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...