– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Turistická ubytovna Sport Hotel, Nové Zámky

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Turistická ubytovna Sport Hotel, Nové Zámky

kúpalisko Nové Zámky Ukázat na mapě
Turistická ubytovna Sport Hotel [Zvětšit - nové okno]
40 8
Umístění: V Nových Zámkoch v tichom prostredí v areáli štadióna na Sihoti pri parku Sihoť (zeleň, vodná plocha, detské ihrisko) v blízkosti termálneho kúpaliska Štrand (5 minút). Do centra mesta Nové Zámky 15 minút pešo. Peknou prechádzkou po hrádzi pri rieke Nitra sa dostanete k vodopádom na Zúgove. Kúpalisko Podhájska 20 km, Patince 25 km.
Ubytování: Hotel s kapacitou 40 osôb. Bezplatné parkovisko vo dvore. Reštaurácia (30 miest) s dobrou kuchyňou, letná terasa s vonkajším sedením (40 miest). Pre skupiny nad 10 osôb raňajky formou bufetu. Vhodné pre menšie oslavy, firemné akcie, športové sústredenia. V celom hoteli je bezplatné pripojenie na internet (WiFi). V areáli štadióna: tartanová dráha, 2 futbalové ihriská, sauna, posilňovňa, gymnastická telocvičňa, rybník na rybolov, park s detským ihriskom. Hotelové ubytovanie: 9 izieb po rekonštrukcii (1-, 2- a 3-posteľové izby) so sprchou, WC a TV na izbe. Turistická ubytovňa: 5 izieb. Sprchy, WC a TV sú na chodbe.
Cena: Hotel: 1-posteľová 18 EUR/izba/noc, 2- a 3-posteľová izba 11 EUR/os/noc. Turistická ubytovňa: 1-posteľová 11 EUR/izba/noc, 2- a 3-posteľová izba 9 EUR/os/noc. Raňajky 4 EUR. Ceny sú konečné (vrátane všetkých poplatkov aj DPH) a platné aj pri ubytovaní iba na 1 noc. Pri dlhších pobytoch je každá 10. noc zdarma. Zľavy pre skupiny.
Adresa: Turistická ubytovňa ŠportHotel Nové Zámky (hotel Šport), Mgr. Marta Straňovská, Štadión na Sihoti, 940 65 Nové Zámky. Prevádzkovateľ: Atletický club Nové Zámky (ACNZA), předseda Štefan Straňovský.
Poznámky: Ubytovanie sa z technických príčin už neprevádzkuje (stav z roku 2021).
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Turistická ubytovna Sport Hotel, Nové Zámky
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby