– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Školní turistická ubytovna s tokajským sklípkem, Viničky

?? %

Školní turistická ubytovna s tokajským sklípkem, Viničky

+421 566 373 470, +421 566 373 473, +421 556 855 389 vinicky@sospsvke.edu.sk
Školní turistická ubytovna s tokajským sklípkem [Zvětšit - nové okno]
20 0
Umístění: Vo viniciach medzi dedinami Viničky a Borša, v malebnej tokajskej vinohradnickej oblasti na juhovýchode Slovenska na svahoch Zemplínských vrchov nad riekou Bodrog. Vlaková zastávka Borša 1,4 km. Streda nad Bodrogom 3,5 km, Slovenské Nové Mesto 4,5 km (priechod do Maďarska), hraničný priechod Veľký Kamenec 11 km (neďaleko rekreačné miesto Karča).
Ubytování: Ubytovňa domova mládeže s kapacitou 20 lôžok (5 izieb, v každej 4 lôžka). Ponúkame degustáciu tokajských vín v školskej pivnici (Tokajská pivnica).
Cena: Celoročne: nové izby (vlastná sprcha + WC) 11,35 EUR/os/noc, staršie izby (spoločná sprcha a WC na chodbe, cena z roku 2017) 7,35 EUR/os/noc. Ceny sú konečné (vrátane DPH, rekreačného poplatku, posteľnej bielizne aj energií) a platné aj pri ubytovaní iba 1 osoby, aj iba na 1 noc.
Adresa: Turistická ubytovňa Dom mládeže, Hlavná 232/14, Viničky - Szőlőske. Prevádzkovateľ: Stredná odborná škola poľnohospodárstva a služieb na vidieku, Košice, pracovisko Viničky. Bývalý názov školy: Stredná odborná škola vinársko-ovocinárska (Szőlészeti és Gyümölcstermesztő Szakközépiskola) alebo Stredné odborné učilište - Középfokú Szaktanintézet. Riaditeľka školy: Mgr. Blažena Číkošová.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Školní turistická ubytovna s tokajským sklípkem, Viničky
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby