– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Farma Somodi - penzion a kemp, Fülöpháza

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

95 % (1)

Farma Somodi - penzion a kemp, Fülöpháza

Farma Somodi - penzion a kemp [Zvětšit - nové okno]
22
Umístění: Na samotě uprostřed přírody Národního parku Kiskunság plné stepní vegetace a písečných dun. Příjezd autem možný z nejbližší vesnice Fülöpháza 4,3 km po písečné cestě. Sjezd z dálnice u města Kecskemét 19 km (pro blízkost dálnice je možné nocleh na farmě využít i jako zpestření cesty do hor v jižním Rumunsku).
Ubytování: Stylová farma s penzionem, restaurací (typická maďarská kuchyně), kempem, rančem a chováním zvířat (oslů, koní, psů atd.). Možnost projížděk na koních. Penzion (22 lůžek): Historická budova s typickou architekturou maďarské Puszty s 10 rustikálními pokoji. V přízemí jsou 3 pokoje s vlastním soc. zařízením (2x2, 1x4 lůžka), v patře je 7 pokojů (7x2 lůžka) se společným soc. zařízením. Kemp:Možnost stanování nebo umístění karavanů na rozsáhlém pozemku 3.500 m2, sprchy a WC jsou k dispozici.
Cena: Penzion: standardní pokoj (se společným soc. zařízením) 4.000 HUF/os/noc (jen 1 osoba 3.000 HUF/noc). Kemp: 2.000 HUF/os/noc (včetně sprchy, WC, parkování a místa pro stan). Snídaně 2.200 HUF, polopenze 4.700 HUF. Rekreační poplatek 300 HUF/os/noc (jen osoby 18-70 let). Jízda na koni 4.000 HUF/os/hod.
Adresa: Somodi Tanya (čti [Šomody Taňa], česky Farma Somodi) - penzion a kemp (panzió és kemping), Národní park Kiskunság (Kiskunsági Nemzeti Park), I. Körzet 19, H-6042 Fülöpháza. Kontaktní osoby: Mária Balázs, Marika Horváth a Rozika Bótáné.
Poznámky: Farma je od roku 2018 mimo provoz.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

95 % (8. 10. 2013, 11.55)
Zastavili jsme se zde jen na oběd a odpolední výlet v dubnu tohoto roku. Možná i díky mimosezóně zde byl parádní klid. V okolí několika kilometrů v okolí není žádné jiné sídlo. Dali jsme si dobrý maďarský oběd, prošli se po farmě a po okolí. Po celou dobu nám dělali společnost 3 místní pejsci, kteří kolem nás pobíhali, jednou se vydali i stíhat kolem procházejícího jelena. Obědvali jsme na zahrádce, krásně svítilo sluníčko, nedaleko se pásl oslík. Pohoda. Určitě se vyplatí toto místo navštívit. Zážitkem je i jízda po písčité cestě, skoro jako na poušti:)

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Farma Somodi - penzion a kemp, Fülöpháza
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...