– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Ubytování u Solárky, Trojanovice

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Ubytování u Solárky, Trojanovice

Ubytování u Solárky [Zvětšit - nové okno]
12
Umístění: V malebné kotlině Moravskoslezských Beskyd s krásnou přírodou a čistým vzduchem, uprostřed horské vesnice Trojanovice. Sedačková lanovka na nejznámější horské středisko v Beskydech - Pustevny (v zimě lyžování, v létě turistika) 3 km. Vlaková stanice Frenštát pod Radhoštěm 3 km. V Trojanovicích je lanové centrum a koupaliště, možnost vyjížděk na koních.
Ubytování: Dva nově vybudované apartmány v přístavbě rodinného domu. Každý apartmán má ložnici (manželská postel), obývací pokoj (TV, rozkládací pohovka a válenda), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC). V jenom apartmánu je dětská postýlka. V přízemí je společná vybavená kuchyň pro 12 osob (2 jídelní stoly, mikrovlnka, varná konvice, lednice, el. sporák). Společenské hry, stolní fotbal, pingpong (za poplatek), velké travnaté hřiště (fotbal, volejbal), pískoviště a houpačky pro děti. Parkování u domu. Venku je posezení v kryté pergole s krbem. Ubytování bez domácích mazlíčků. Zákaz kouření ve vnitřních prostorech.
Cena: Celoročně mimo Silvestra: 1-2 osoby 730 Kč/apartmán/noc, 3-6 osob 250 Kč/os/noc. Cena je konečná (obsahuje i rekreační poplatek, povlečení, ručníky, energie) a platí i při ubytování jen na 1 noc (i v hlavní sezóně).
Adresa: Ubytování u Solárky, Pustková Anna, Trojanovice 399, 744 01 Frenštát pod Radhoštěm
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ubytování u Solárky, Trojanovice
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...