– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Turistická ubytovna Sokolovna, Turnov

?? %

Turistická ubytovna Sokolovna, Turnov

mob. +420 721 157 103 turnov@sokol.eu
Turistická ubytovna Sokolovna [Zvětšit - nové okno]
12 0
Umístění: V centru Turnova, 400 m od náměstí Českého ráje. V sousedství sokolovny je sportovní hala a atletický stadion. Autobusové nádraží 850 m, vlakové nádraží 1,8 km.
Ubytování: Ubytovna pro turisty, pracovní skupiny a jiné nenáročné klienty s kapacitou 12 lůžek. V ubytovně je 4-lůžkový pokoj s vlastní kuchyňkou (na pokoji elektrický vařič, rychlovarná konvice, mikrovlnka, lednička, WiFi, přes chodbu WC a sprcha, možnost 2 přistýlek) a 2- a 3-lůžkové pokoje (na pokoji rychlovarná konvice, lednička, WiFi, o patro níž WC a sprcha). Bezplatné parkování v místě. Možnost pronájmu tělocvičny s nádherným malovaným stropem, malého zrcdlového sálu (bývalá restaurace) i zasedací místnosti (45 míst).
Cena: Celoročně: pokoj 2- a 3-lůžkový 249 Kč/os/noc (děti 3-15 let 150 Kč/noc), 4-lůžkový s kuchyňkou 289 Kč/os/noc (děti 3-15 let 180 Kč/noc). Děti do 3 let zdarma. Při ubytování jen na 1 noc +50 Kč/os. Rekreační poplatek 21 Kč/os/noc. Povlečení i energie jsou v ceně. Neobsazená lůžka na pokoji se nehradí.
Adresa: Sokolovna Turnov, Skálova 540, 511 01 Turnov. Provozovatel: TJ SOKOL Turnov. Kontaktní osoba: Kvetoslava Sliacka.
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Turistická ubytovna Sokolovna, Turnov
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...