– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Ubytování v soukromí, Studnice u Vyškova

Chata Sokolenka, Ostružná

?? %

Chata Sokolenka (720 m), Ostružná

mob. +420 728 266 821 vlastik.ski@seznam.cz
Chata Sokolenka [Zvětšit - nové okno]
34 0
Umístění: V horském rekreačním centru Ostružná v Jeseníkách, v boční ulici, 300 m od hlavní silnice a autobusové zastávky. Vlakové nádraží 450 m. Lyžařské centrum v Ostružné s několika sjezdovkami 350 m.
Ubytování: Chata pro turisty a lyžaře s kapacitou 34 osob v 7 pokojích (1x3, 2x4, 3x5, 1x8 lůžek). Chata je vhodná pro pobyty rodin i školy v přírodě a lyžařské výcviky. V chatě je společné sociální zařízení, kuchyně (mikrovlnka, sporáky, lednice, mrazák atd.), společenská místnost s TV a lyžárna (vhodná i pro uložení kol). Parkování přímo u chaty. Pejsci po dohodě.
Cena: Léto (23.4.-30.11.): 220 Kč/os/noc, děti do 3 let zdarma, školy v přírodě 200 Kč/os/noc (na každých 20 osob 1 člen doprovodu zdarma). Zima (1.12.-22.4.): 240 Kč/os/noc, děti do 3 let zdarma, školy v přírodě 220 Kč/os/noc (na každých 20 osob 1 člen doprovodu zdarma). Ceny jsou konečné (včetně povlčení i rekreačního poplatku).
Adresa: Chata Sokolenka, Ostružná 50, 788 25 Ostružná. Majitel: PRO SKI Prostějov, z. s. Kontaktní osoba: Vlastimil Vymlátil.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chata Sokolenka, Ostružná
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby