– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Ubytovna TJ Sokol, Rychnov nad Kněžnou

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Ubytovna TJ Sokol [Zvětšit - nové okno]
30 0
Umístění: V Rychnově nad Kněžnou, 5 minut chůze od centra, 10 minut od autobusového nádraží, 15 minut od vlakového nádraží. V nedalekém okolí je minigolf, kuželna, bowling. V lese Včelný se nachází koupaliště se třemi bazény.
Ubytování: Ubytovna ve sportovním areálu Sokola. Ubytovna má kapacitu 30 lůžek ve 2- až 4-lůžkových pokojích. Pokoje jsou vytápěné centrálním topením, nebo akumulačními kamny. Toalety a umývárny jsou na patře. Společná kuchyně, vybavena běžným nádobím. Společenská místnost. V tělocvičně úschovna jízdních kol. Možné pronajmout si víceúčelové hřiště na volejbal s umělým povrchem, hřiště na plážový volejbal, tři tenisové kurty, tělocvičnu pro míčové sporty, malý sál pro stolní tenis, posilovnu.
Cena: Celoročně: 1 noc 250 Kč/os, 2 noci 200 Kč/os/noc, 3-30 nocí 155 Kč/os/noc, 31 nocí a více 135 Kč/os/noc. Ceny platí i při ubytování jen 1 osoby. Nic dalšího se nepřiplácí (v ceně je i rekreační poplatek a povlečení).
Adresa: Ubytovna TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou, Masarykova 895, 516 01 Rychnov nad Kněžnou. Kontaktní osoba: Ing. Petr Reichl, starosta Sokola Rychnov nad Kněžnou.
Poznámky: Ubytovna je od roku 2016 trvale obsazena.
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ubytovna TJ Sokol, Rychnov nad Kněžnou
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...